مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی:

قیمت مرغ 80 هزار تومان نخواهد شد

قیمت مرغ 80 هزار تومان نخواهد شد نیو باکس: در صورتیکه مدیرعامل اتحادیه مرغداران معتقد می باشد احیانا قیمت هر کیلو مرغ پس از حذف ارز ترجیحی حدود 65 هزار تومان شود، یک نماینده مجلس گفته است که با حذف ارز ترجیحی قیمت هرکیلو مرغ به 80 هزار تومان خواهد رسید.به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، روز گذشته امیر آبادی فراهانی- نماینده مردم قم در مجلس که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اظهار داشت که که اگر ارز ترجیحی حذف شود، بر طبق پیش بینی های دولت قیمت هر کیلو مرغ ۶۰ هزارتومان و بر طبق پیش بینی مجلس قیمت مرغ ۸۰ هزار تومان خواهد شد.

در این راستا و در پاسخ به این پرسش که آیا با حذف ارز ترجیحی قیمت مرغ به ۸۰ هزارتومان خواهد رسید یا خیر، حبیب اسدالله نژاد- مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی به ایسنا اظهار داشت: جلسات کارشناسی با وزارت جهاد و سازمان حمایت انجام شد و در آن تشکل ها نظرات خودرا اعلام نمودند. سازمان حمایت نظرات خودرا بیان نمود. ولی آن جلسات خروجی قیمتی مشخصی نداشتند.

وی افزود: قیمت مرغ تابع مولفه های تولید همچون ذرت، سویا و جوجه یکروزه و... است. در ابتدا باید مشخص شود قیمت و نوع ارز و قیمت نهاده های تولید چقدر خواهند شد و سپس بر طبق آن قیمت نهایی را تعیین کرد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی افزود: البته بر طبق پیش بینی اولیه قیمت مرغ به ۸۰ هزار تومان نخواهد رسید و خیلی پایین تر از این عدد خواهد بود. فقط این اعداد گمانه زنی بوده و پیش بینی ما کمتر از ۶۵ هزارتومان است.

منبع:

1400/10/22
12:22:48
5.0 / 5
292
تگهای خبر: تولید , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه