سخنگوی ستاد تنظیم بازار اعلام كرد:

عرضه گوشت وارداتی با ارز نیمایی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین

عرضه گوشت وارداتی با ارز نیمایی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین به گزارش نیو باكس سخنگوی ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: در امتداد مدیریت تقاضا و تامین بازار داخلی و باتوجه به صرفه واردات، گوشت وارداتی با ارز نیمایی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار عرضه می شود.


به گزارش نیو باكس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد رضا كلامی در نشست ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: برمبنای مصوبه ستاد تنظیم بازار مقرر شد، گوشت قرمز گرم داخلی با نرخ زیر ۱۰۰ هزار تومان برای تامین بازارداخل، تحویل درب مغازه های قصابی شود و حداكثر عددی كه واحدهای و خرده فروش ها مجاز به ارائه هستند، برمبنای نرخ فاكتور داده شده به آنها باشد.
وی اضافه كرد: بدیهی است كه نرخ اقلام ران، سر دست و گردن بر طبق درصدهای مجاز هیات عالی نظارت تعیین و ابلاغ گردیده است؛ ضمن اینكه درباب گوشت وارداتی با ارز نیمایی مقرر شد، این اقلام به صورت بسته بندی شده در فروشگاه های زنجیره ای توزیع شود و در صورت وجود مازاد در صنوف منتخب كه سازمان حمایت اعلام خواهد كرد، تحویل و توزیع شود.
۶۵ هزار تن میوه اسفند ماه در میادین میوه و تره بار سراسر كشور توزیع می شود
سخنگوی ستاد تنظیم بازار در ادامه اظهار داشت: بمنظور تنظیم بازار میوه و مركبات در روز های پایانی سال، حدود ۶۵ هزار تن میوه با تشخیص كارگروه ستاد تنظیم بازار، در میادین میوه و تره بار سراسر كشور توزیع می شود.
كلامی اضافه كرد: برمبنای مصوبه ستاد تنظیم بازار این میزان از توزیع باتوجه به نیاز مردم در روز های پایانی سال در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: استان آذربایجان غربی یكی از مهمترین استان های تامین كننده بشمار می رود و این استان برای تامین سیب كل كشور اعلام آمادگی كرده و مقرر شده است كه سیب مورد نیاز را علاوه بر مقادیر طرح میوه ایام پایانی تامین كند.


منبع:

1398/12/11
14:10:56
5.0 / 5
3896
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه