در بازدید ستاری از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی تاكید شد

استفاده از آزمایشگاه های مهندسی زلزله برای افزایش توانمندی شركت های دانش بنیان

استفاده از آزمایشگاه های مهندسی زلزله برای افزایش توانمندی شركت های دانش بنیان نیو باكس: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مجموعه آزمایشگاه های پیشرفته مهندسی زلزله بازدید نمود.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، بامداد امروز سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مجموعه آزمایشگاه های پیشرفته مهندسی زلزله بازدید كرد.
در این بازدید بر لزوم استفاده از ظرفیت های این مجموعه پژوهشی و آزمایشگاهی برای توسعه و افزایش توانمندی شركت های دانش بنیان تاكید و زمینه ها برای رونق همكاری و حمایت های این مجموعه برای استقرار واحدهای فناور و ارائه خدمات به فعالان زیست بوم نوآوری برقرار شد.
مجموعه آزمایشگاه سازه این طرح شامل سالن آزمایشگاه های كف و دیوار عكس العمل و آزمایشگاه میز لرزان و فضاهای نمونه سازی و پشتیبانی مرتبط در زیربنایی به مساحت ۳۷۰۰ متر مربع در حال اجرا و تكمیل شدن است.
برمبنای اعلام معاونت علمی، آزمایشگاه های پژوهشگاه زلزله شناسی كشور در حوزه مسائل مهندسی زلزله، سازه و خاك در كشور فعالیت می كند. در این آزمایشگاه امكان به كارگیری تجهیزات برای صنایع زیربنایی كشور مانند صنعت نفت، صنعت پتروشیمی، آب و برق و بسیاری دیگر از صنایع فراهم گشته است.
منبع:

1398/12/20
18:11:09
5.0 / 5
3473
تگهای خبر: توسعه , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه