تشكیل پرونده تخلف برای ۴۶۹ شركت

تشكیل پرونده تخلف برای ۴۶۹ شركت به گزارش نیو باكس مدیر كل امور حقوقی سازمان حمایت، از تخلف 151هزار میلیارد ریالی (15 هزار و صد میلیارد تومانی) 469 شركت فلزی آگاهی داد و اظهار داشت: از شروع اردیبهشت سال جاری تاكنون، پرونده این شركت های متخلف تشكیل و جهت صدور رای به سازمان تعزیرات حكومتی ارسال شده است.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سجادی اظهار نمود: طی بررسی های صورت گرفته و اقدامات نظارتی سازمان حمایت درباب عملکرد شرکت های تولیدکننده محصولات فلزی، ۴۶۹ شرکت متخلف شناسایی و برای آنها پرونده تخلفاتی تشکیل شده است.
وی ارزش ریالی پرونده های متشکله را بیش از ۱۵۱ هزار میلیارد ریال ( ۱۵ هزار و صد میلیارد تومان)اعلام و اشاره کرد: تخلفات این واحدها، عدم اجرای دستورالعمل تنظیم بازار درباب رعایت کف عرضه محصولات فلزی در بورس کالا بوده است.
سجادی همین طور درباره برخورد جدی با متخلفین اضافه کرد: پرونده شرکت های متخلف جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی روی میز تعزیرات حکومتی قرار دارد و انتظار می رود هر چه سریعتر رسیدگی شوند، عملکرد شرکت ها به صورت مداوم رصد می شود و در صورت تداوم تخلف از طرف این شرکت ها، علاوه بر انعکاس موضوع به مراجع قضایی ذیصلاح، همزمان اسامی متخلفین را نیز اعلام خواهیم کرد.
منبع:

1399/03/07
19:46:23
5.0 / 5
2663
تگهای خبر: بازار , تولید , سازمان , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه