دانش بنیان های حوزه معدن و متالورژی فراخوانده شدند

دانش بنیان های حوزه معدن و متالورژی فراخوانده شدند با انتشار فراخوانی از شركت های دانش بنیان دارای ایده در حوزه معدن و متالورژی دعوت شد تا ایده های فناورانه خویش را در جهت رفع نیازمندی های صنایع مرتبط ارسال نمایند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری یک شتاب دهنده تخصصی حوزه معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته فراخوانی برای شناسایی و جذب طرح های فناورانه حوزه معدن و متالورژی منتشر نمود و بر طبق این فراخوان، شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در این عرصه می توانند طرح های مختلف خودرا ارسال نمایند.
طرح های منتخب در امتداد رفع نیازهای بالفعل و بالقوه صنعت و بنگاه های صنعتی بزرگ، توسعه و بهینه سازی محصولات و فرایندهای موجود و جدید حمایت می شود.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، از فناوران و شرکت های دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل در صنایع معدن و متالورژی دعوت می شود، حداکثر تا ۱۵ شهریور ماه امسال، بوسیله تکمیل فرم اولیه شناسایی طرح های فناورانه حوزه معدن و متالورژی کشور، در این طرح مشارکت کنند.
منبع:

1399/05/14
14:27:40
5.0 / 5
2402
تگهای خبر: توسعه , شركت , صنعت , محصولات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه