معاون طرح و برنامه وزارت صمت اعلام كرد:

راه اندازی سامانه یكپارچه اعطای تسهیلات بسته حمایت ازتوسعه صادرات

راه اندازی سامانه یكپارچه اعطای تسهیلات بسته حمایت ازتوسعه صادرات معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، اظهار داشت: سامانه یكپارچه اعطای تسهیلات بسته پشتیبانی از توسعه صادرات غیرنفتی از محل منابع صندوق توسعه ملی و بانكهای عامل طرف قرارداد در سامانه بهین یاب به وجود آمده است.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، سعید زرندی اظهار داشت: بعد از تدوین دستورالعمل مربوط به ماده ۳ بسته پشتیبانی از توسعه صادرات غیرنفتی، موضوع تسهیلات ریالی و ارزی صادراتی، در امتداد هدایت منابع در جهت تحقق اهداف صادراتی و همین طور تسهیل و تسریع در پروسه پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی –صادراتی محصولات اولویت دار به کشورهای هدف، سامانه اعطای تسهیلات بسته صادراتی به وجود آمده است.
وی اضافه کرد: در تلاشیم همه خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت به طور متمرکز بوسیله سامانه بهین یاب به متقاضیان ارائه شود و الان نیز بیشتر مجوزها، ارائه تسهیلات و خدمات از این درگاه ارائه می شود.
بنا بر این گزارش، تمامی متقاضیان دریافت تسهیلات صادراتی ضمن مراجعه به سامانه www.behinyab.ir و بعد از ثبت درخواست، یکی از بانکهای پارسیان، توسعه صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون، صادرات و بانک مشترک ایران و ونزوئلا، را انتخاب می نمایند.
اطلاعات ثبت شده به صورت خودکار مورد پردازش قرار گرفته و در صورت تائید این اطلاعات توسط سازمان توسعه تجارت ایران به بانکهای عامل جهت بررسی، تصویب و پرداخت تسهیلات ارسال خواهد شد.

1399/06/17
12:43:25
5.0 / 5
1901
تگهای خبر: بانك , تجارت , تسهیلات , توسعه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه