رئیس كمیسیون عمران مجلس:

مجلس یازدهم حامی تولید ملی است

مجلس یازدهم حامی تولید ملی است رئیس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: اقدام سایپا در افزایش تحویل خودرو به مشتریان در شرایط تحریم، در خور توجه و تقدیر است.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر به نقل از سایپا، محمدرضا رضایی کوچی نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تحویل خودرو به مشتریان سایپا در ماههای اخیر به نسبت سال قبل خاطرنشان کرد: افزایش تحویل خودرو به مشتریان سایپا کار بسیار خوبی است و امیدواریم در کنار افزایش تولید و کمیت، کیفیت هم ارتقا یابد و مردم از محصولات خوب و خودروی متناسب با شأن خود برخوردار باشند.
رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: این افزایش تحویل خودرو به مشتریان نشان داده است اگر مسئولین بخواهند می توانند ظرفیت کار و تولید را بالا برند منتهی باید مدیریت قوی در این حوزه وجود داشته باشد.
رضایی تاکید کرد: مجلس یازدهم حامی تولید ملی است و ما با هر گونه دلال بازی و واسطه گری مخالفیم و خواستار حذف واسطه گران در بازار خودرو هستیم.
وی تصریح کرد: مجلس در سال جهش تولید از هر اقدامی در زمینه تولید و مشتری مداری حمایت می کند.
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه شرایط ثبت نام برای دریافت خودرو باید بگونه ای باشد تا همه مردم از یک شرایط عادلانه جهت ثبت نام برخوردار باشند، اظهار داشت: باید با افزایش تولید وابستگی به خارج را کاهش دهیم و به توان داخلی و تولید در داخل اتکا نماییم.

1399/06/19
23:31:08
5.0 / 5
2135
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه