فراخوان ثبت نام صادركنندگان برتر از اتاق تهران

فراخوان ثبت نام صادركنندگان برتر از اتاق تهران نیو باكس: اتاق بازرگانی تهران از صادركنندگان دعوت كرد جهت شركت در مراسم انتخاب صادركنندگان برتر در سامانه رسمی این اتاق ثبت نام كنند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، برمبنای اطلاعات ارائه شده از طرف اتاق بازرگانی تهران، بیست و چهارمین دوره انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان تهران در سال ۱۳۹۹ از طرف این اتاق برگزاری خواهد شد.
این مراسم در کنار برنامه اتاق بازرگانی ایران و سازمان توسعه تجارت، برای انتخاب صادرکنندگان برتر کشوری برگزاری خواهد شد و در مراسم روز ملی صادرات، برگزیدگان آن معرفی خواهند شد.
متقاضیان فقط در صورت رفع تعهدات ارزی خود، یعنی بازگرداندن ۵۰ درصد ارز صادراتی برای شرکت های تولیدی، دارویی و دانش بنیان و ۷۰ درصد برای شرکت های بازرگانی، امکان شرکت و انتخاب در پروسه صادرکننده نمونه را خواهند داشت.
صادرکنندگان برای قرار گرفتن در معرض این محک، می توانند با مراجعه به سایت بیست و چهارمین مراسم روز صادرات به آدرس اینترنتی http: //ed.iccima.ir/ نسبت به مطالعه کامل و دقیق فاکتورهای عمومی و اختصاصی گروه های کالایی و گروه های خدماتی اقدام نموده و پس از جمع آوری اطلاعات موردنیاز با مراجعه مجدد به سامانه روز ملی صادرات و ورود به صفحه ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم ها و ثبت نام آنلاین در این رویداد اقدام نمایند.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته، صادرکنندگان زمان دارند، تا ۱۵ مهر ماه امسال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، مراسم روز ملی صادرات هرساله با محوریت سازمان توسعه تجارت انجام می شد اما با برنامه ریزی صورت گرفته، اتاق بازرگانی محوریت برگزاری این مراسم از امسال را بر عهده دارد.
اختلاف نظر میان بانک مرکزی و صادرکنندگان در ماه های گذشته در ارتباط با بازگشت ارزهای حاصل از صادرات موجب شده، شرط بررسی وضعیت صادرکنندگان امسال و انتخاب آنها بعنوان صادرکننده برتر، منوط به بازگشت این ارزها باشد.
ایران در سال ۱۳۹۸، بیش از ۴۴ میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشت.
منبع:

1399/07/08
23:41:06
5.0 / 5
1507
تگهای خبر: بازرگانی , بانك , تجارت , توسعه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه