سخنگوی ستاد تنظیم بازار اعلام كرد

تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه كالا در شبكه توزیع

تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه كالا در شبكه توزیع به گزارش نیو باكس سخنگوی ستاد تنظیم بازار كشور اظهار داشت: تحویل نهاده های دامی منوط به عرضه كالا در شبكه توزیع است چونكه این كار بطور قطع حقوق مصرف كننده و تولیدكننده را تأمین می كند.به گزارش نیو باکس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی در مورد کالارسانی نهاده ها به مرغداری ها و دامداری ها، تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار در اسفندماه سال قبل مصوب کرد خروج همه نهاده های دامی از بنادر منوط به مجوز وزارت جهاد کشاورزی است.
سخنگوی ستاد تنظیم بازار کشور اظهار داشت: وزارت جهاد سامانه بازارگاه را راه اندازی کرده و در حال تکمیل آن است که در این سامانه مرغدار به صورت مستقیم نهاده را دریافت می کند.
وی افزود: این سامانه در حال رفع ایرادات و تکمیل شدن است و می تواند همه انحرافات ارز ۴۲۰۰ تومانی در نهاده ها را پوشش دهد و جلوی تخلفات گرفته شود.
کلامی اضافه کرد: تکلیف تنظیم بازار این است که در این سامانه بین تحویل محصول نهایی و تحویل نهاده باید ارتباط ایجاد شود و به کسی نهاده دامی داده می شود که کالای خویش را به دولت و شبکه تحویل بدهد که این کار اساسا حقوق مصرف کننده و تولیدکننده را تأمین می کند.


منبع:

1399/07/16
22:04:38
5.0 / 5
2064
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه