كاربردی شدن نانوسیلیس پژوهشگران كشور در 4 شركت كاشی سازی

كاربردی شدن نانوسیلیس پژوهشگران كشور در 4 شركت كاشی سازی نیو باكس: نانو سیلیس یكی از شركت های فناور به سبب ˮامكان فرموله كردن این محصول توسط این شركت برای صنایعˮ و ˮقیمت كم و كارایی بالا، در محصولات كاشی و سرامیك 4 شركت صنعتی كاربردی شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، وحید اسلامی نصرت آبادی، مدیرعامل این شرکت فناور با اشاره به تولید و فروش ماهانه ۱۰ تن نانوسیلیس، اظهار داشت: بیشترین کاربرد نانوسیلیس های تولیدی ما در صنعت کاشی و سرامیک است. برای توسعه بازار، از شروع سال وارد صنعت ریخته گری شدیم و هم اکنون قسمتی از نانوسیلیس تولیدی شرکت در این صنعت استفاده می شود.
اسلامی، با اعلان اینکه استفاده از نانوسیلیس در صنعت ریخته گری سبب بهبود خواص مکانیکی قالب ها شده و شکاف و ترک مویرگی را در چارچوب ها به حداقل می رساند، اظهار نمود: از این طریق استواری قالب افزایش قابل توجهی پیدا می کند و ما اخیرا محصول خودرا به صنعت ریخته گری عرضه نموده ایم و امیدوارم در آینده نزدیک سهم بیشتری در این بازار پیدا نماییم.
وی از تداوم استقبال صنعت کاشی و سرامیک از نانوسیلیس این شرکت آگاهی داد و اظهار داشت: در صنعت کاشی و سرامیک، نانوسیلیس برای ایجاد زیبایی بصری به محصولات اضافه می شوند. در کاشی های نانوپولیش استفاده از نانوسیلس سبب بروز خواص ضدلک و براقی در محصولات می شود. در سال های گذشته با شرکت های معتبری وارد همکاری شدیم و نانوسیلیس را جهت استفاده در محصولات این شرکت ها عرضه نموده ایم و امسال نیز دو شرکت کاشی سازی به جمع مشتریان ما پیوسته اند.
بر اساس اعلام ستاد نانو، وی "امکان فرموله کردن این محصول توسط این شرکت برای صنایع" و "قیمت کم و کارایی بالا" را دو مزیتی نام برد که این محصول در صنعت کاشی و سرامیک کابردی شده است.
منبع:

1399/07/26
15:09:03
5.0 / 5
1410
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه