دبیر ستاد تنظیم بازار خبر داد؛

ترخیص كالاهای رسوبی تا آخر آبان

ترخیص كالاهای رسوبی تا آخر آبان دبیر كارگروه ستاد تنظیم بازار با اشاره به ترخیص كالاهای رسوبی تا آخر آبان، اظهار داشت: برای روغن اتحادیه های صنفی، طی یكی دو روز آینده، سهمیه ویژه ای داده می شود تا مشكلات در این بخش رفع گردد.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، عباس قبادی در نشست ستاد تنظیم بازار، تصریح کرد: با تصمیماتی که در ستاد هماهنگی اقتصادی گرفته شد، ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز با سرعت بالایی انجام شود؛ همینطور دیشب توافق شد که ۲ تا ۳ میلیون کالای رسوبی با سرعت بیشتری و تا آخر آبان ماه ترخیص شود.
معاون وزیر صمت با اشاره به وضعیت جوجه ریزی، اضافه کرد: در توافق جهاد کشاورزی با صمت مقرر شد که با ورود نهاده های دامی، جوجه ریزی سرعت بگیرد تا در فصل تولید مرغ یعنی طی هفته های آتی، مشکلی پیش نیاید.
وی افزود: هم اکنون بازار مرغ بازار نسبتاً باثباتی شده است اما با آنچه که مدنظر ستاد تنظیم بازار است، مقداری فاصله دارد.
قبادی به توزیع روغن خام در سطح عرضه اشاره نمود و اظهار داشت: در بحث روغن خانوار مشکلی نداریم و مشکل تأمین روغن خام کارخانجات هم در حال رفع است. امیدواریم مشکلاتی هم که وجود دارد تا آخر هفته حل شود تا روغن نباتی هم به وفور ارائه شود.
دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار اضافه کرد: همینطور برای روغن اتحادیه های صنفی همچون قنادی ها هم طی یکی دو روز آینده، سهمیه ویژه ای داده می شود تا مشکلات در این بخش رفع گردد.
قبادی در مورد گوشت قرمز هم اظهار داشت: شرایط بازار گوشت قرمز خوب بوده و از یک ثبات مناسبی برخوردار می باشد. با هماهنگی در بخش تولید دام، کشتار و عرضه بخصوص در میادین میوه و تره بار، مقرر شد عرضه دام زنده و توزیع گوشت قرمز در فروشگاه ها و بخصوص در میادین میوه و تره بار مستقیم صورت گیرد و می توان اظهار داشت که گوشت با قیمت مناسبی به دست مردم برسد.

1399/08/12
14:51:08
5.0 / 5
1762
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه