پشتیبانی از تجاری سازی ایده های توانبخشی سالمندان در رویداد استارتاپی

پشتیبانی از تجاری سازی ایده های توانبخشی سالمندان در رویداد استارتاپی به گزارش نیو باكس دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری های توان بخشی در آذرماه سالجاری با هدف پشتیبانی از ایده های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می گردد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، رویداد ملی استارتاپی حوزه فناوری های توانبخشی در دو بخش دریافت ایده و نیاز برگزار می گردد. جهت شرکت در رویداد علاقمندان باید از ایده خود در حوزه صنعت توان بخشی برای افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان یک ویدئوی ۳ دقیقه ای تهیه و آنرا از راه سایت رویداد به آدرس rehabtech.ir آپلود کنند.
پس از داوری، ویدئوهای برگزیده به رویداد اصلی راه می یابند و از حمایت های لازم برای منتورینگ، شتابدهی، سرمایه گذاری و تجاری سازی برخوردار می شوند.
دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری های توان بخشی ۱۳ و ۱۴ آذرماه با هدف پشتیبانی از ایده های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می شود.
در اولین دوره از این رویداد ملی، بیشتر از ۱۲۰ ایده به دبیرخانه رویداد ارسال شد که از میان ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی، ۳ ایده برتر انتخاب شدند و ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی برای تجاری سازی حمایت شدند.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، حمایت مالی از ایده ها، سرمایه گذاری از روی ایده ها، کمک به تجاری سازی و بازاریابی ایده ها، برگزاری دوره های کوتاه مدت خلاقیت و کارآفرینی و اختصاص دفتر کار و تجهیزات اداری بخشی از خدمات و تسهیلاتی است که در این رویداد عرضه می شود.
منبع:

1399/08/27
12:58:04
5.0 / 5
1343
تگهای خبر: بازار , تسهیلات , خدمات , سایت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه