از ابتدای سال جاری

۱۵۷ معدن دیگر به چرخه تولید و بهره برداری بازگشتند

۱۵۷ معدن دیگر به چرخه تولید و بهره برداری بازگشتند طبق آخرین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت، از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه، 157 معدن در قالب طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن كوچك مقیاس وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجدداً وارد چرخه تولید و بهره برداری شده اند. این در حالیست كه برمبنای اعلام شركت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بعنوان مجری این پروژه، در مدت مذكور، 701 معدن دیگر هم شناسایی و اولویت بندی برای این طرح شده است.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، بر این اساس بر اساس گزارش اعلام شده در آبان ماه، همین طور از شروع سال ۱۳۹۹ بر روی ۲۲۳ معدن کوچک مقیاس اقدامات کلینیکی انجام شده و احیا، فعال سازی و توسعه ۸۳ معدن بوسیله انجام پروژه های زیرساخت عملیاتی شده است. شرایط برای احیا توسعه و فعال سازی ۱۰ معدن کوچک مقیاس هم فراهم گشته است.
اقدامات لازم بمنظور صدور جواز تاسیس، افزایش ظرفیت و تامین مواداولیه برای ۱۲ واحد فرآوری نیز انجام شده است.

بر اساس گزارش ارائه شده از طرف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، معادن احیا شده تا اختتام آبان ماه سال جاری برمبنای نوع ماده معدنی شامل ۵۷ معدن در حوزه مواد معدنی فلزی، ۳۱ معدن در حوزه غیرفلزی، ۴۴ معدن سنگ های تزیینی و ۲۵ در حوزه مصالح ساختمانی بوده است.

لازم به ذکر است که از شروع اجرای طرح احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس، تا حالا ۲۸۲۹ معدن شناسایی و اولویت بندی شده اند و برای ۱۲۴۳ معدن اقدامات کلینیکی انجام شده است که منجر به احیا، بازسازی و توسعه ۳۰۳ معدن در قالب این طرح شده است.1399/09/08
13:19:40
5.0 / 5
1200
تگهای خبر: تجارت , توسعه , تولید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه