شورای رقابت باید قیمتها را كم كند

شورای رقابت باید قیمتها را كم كند به گزارش نیو باکس، رئیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: تصمیم جدید شورای رقابت با هدف نزدیک شدن قیمت ها به قیمت واقعی بازار است اما باید مورد نظارت قرار بگیرد که به افزایش قیمت منجر نشود.به گزارش نیو باکس به نقل از وزارت صمت، حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان بعد از اختتام نشست با علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه کرد: وزارت صمت مسئولیت های سنگینی به خصوص در این شرایط سخت همچون تنظیم بازار، مبارزه با گرانفروشی و تامین اقلام و مایحتاج عمومی مردم بر عهده دارد که تحقق همه اهداف و برنامه ها با هماهنگی دستگاه های ذیربط امکان پذیر است.
وی با اعلان اینکه از مدیران شجاع، پاکدست و ریسک پذیر برای اتخاذ تصمیمات سریع در این برهه حساس کنونی حمایت خواهیم کرد، اظهار داشت: خط قرمز نظام مبارزه با فساد است و در زمینه رانت خواری و مبارزه با فساد هچ گونه اغماضی نخواهیم داشت.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور هدف از تصمیم جدید شورای رقابت را نزدیک شدن قیمت ها به قیمت واقعی بازار دانست و اظهار داشت: این تصمیم البته باید مورد نظارت قرار بگیرد که به افزایش قیمت منجر نشود.
وی همین طور ارائه شیوه نامه عرضه محصولات فولادی در بورس را سبب حذف دلالان و کاهش رانت خواری دانست و از تمامی دستگاه های ذیربط خواست که در این عرصه همکاریهای لازم را داشته باشند.
درویشیان راه اندازی و تکمیل سامانه های الکترونیکی را برای ایجاد شفافیت مورد تاکید تمامی مسئولین نظام و دولت دانست و اظهار داشت: دستگاهها به تکالیف خود در این عرصه باید عمل کنند تا با تحقق دولت الکترونیک شفاف سازی ایجاد شود و با ایجاد شفافیت فساد کم شود.

1399/10/11
14:59:15
0.0 / 5
1155
تگهای خبر: بازار , تجارت , دستگاه , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه