وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد؛

صادرات ۵ میلیارد دلاری صنایع غذایی از كشور

صادرات ۵ میلیارد دلاری صنایع غذایی از كشور وزیر صنعت، معدن و تجارت، از صادرات 5 میلیارد دلاری صنایع غذایی در کشور آگاهی داد و اظهار داشت: در گام دوم انقلاب به دنبال اقتصادی قوی برای خانوارهای شهری و روستایی هستیم.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، علیرضا رزم حسینی در مراسم افتتاح خطوط یک واحد تولیدی مواد غذایی در شبستر گفت: ظرفیت و پتانسیل برای صادرات صنایع غذایی تا ۱۰ میلیارد دلار نیز امکان پذیر می باشد که این مهم به برکت مجاهدان اقتصادی امکان پذیر است.
وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تکریم کارآفرینان، بیان کرد: مقام معظم رهبری از کارآفرینان و تولیدکنندگان بعنوان مجاهدان اقتصادی نام برده اند و فرهنگ دینی ما نیز بر موضوع کارآفرینی و اشتغال زایی تاکید دارند.
وزیر صمت افزود: اگر بخواهیم منصفانه قضاوت نماییم، کسانی که موجب ایجاد شغل و کارآفرینی می شوند شخصیت های بزرگی محسوب می شوند که نظام و انقلاب آنها را ارج می نهد.
وی در ادامه با اعلان اینکه شغل و کارآفرینی باید به وسیله بخش خصوصی ایجاد شود، اشاره کرد: کشور را باید با شرکت های بزرگ، نامور و توانمند آن بسازیم و در گام دوم انقلاب به دنبال اقتصادی قوی برای خانوار شهری و روستایی توسط همین شرکتها هستیم.

1399/10/15
01:00:42
0.0 / 5
1078
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , تولید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه