قم، در راه توسعه مشاغل خانگی است

قم، در راه توسعه مشاغل خانگی است به گزارش نیو باکس قم مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی قم اظهار داشت: امروز قسمتی از موضوع توسعه مشاغل خانگی محقق شده و راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کمک پیشران طرح خانم صفری مقدم انجام پذیرفت.


یاسر شریفی امروز در حاشیه آیین افتتاح کارگاه تولید پوشاک تن آرا عنوان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شروع شده و اجرای آن به جهاد دانشگاهی سپرده شده است و در استان قم نیز ما طرح را در سه فاز آمایش منطقه ای، ظرفیت ها و خدمات قابل ارائه و اتصال به بازار پیگیری و اجرا می نماییم.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی با کمک پیشران های موجود در استان قم در حال شناسایی ظرفیت های قابل استفاده استان است و امیدواریم تا در آینده شبکه سازی بین متقاضیان وپیشران ها بیشتر شکل بگیرد.
مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی قم افزود: امروز قسمتی از موضوع توسعه مشاغل خانگی محقق شده و راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کمک پیشران طرح خانم صفری مقدم انجام پذیرفت.
وی ادامه داد: در آینده برای شناسایی بازارهای فروش بیشتر اساسا به این مجموعه کمک خواهیم کرد و فروش اینترنتی را نیز برای آنها راه اندازی می نماییم.
شریفی اظهار نمود: ساختمان سابق اداره پست در محله شهر قائم همچون ظرفیت هایی بود که توسط دفتر تسهیلگری جهاد دانشگاهی استان قم شناسایی شد و الان با عنوان کارگاه تولید پوشاک تن آرا به کار گرفته شده است.
وی ادامه داد: این کارگاه تولیدی در دو مبحث آموزش و تولید در حال انجام امور است و امیدواریم با ادامه این چرخه نیروهای بیشتری در این کارگاه آموزش دیده و وارد بازار کار شوند.
منبع:

1399/12/22
13:25:37
0.0 / 5
712
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه