نخستین پرداخت در سال زراعی جاری؛

پول گندم كشاورزان كرمانی پرداخت گردید

پول گندم كشاورزان كرمانی پرداخت گردید نیو باکس: طبق اعلام شرکت تجاری دولتی ایران، اولین مرحله پرداخت هزینه خرید تضمینی گندم به حساب گندمکاران کرمانی واریز شد و اجرای عملیات خرید تضمینی گندم تا اواسط آذرماه استمرار خواهد داشت.به گزارش نیو باکس به نقل از شرکت تجاری دولتی ایران، به دنبال شروع عملیات خرید تضمینی گندم در استان های جنوبی کشور، ۱۰۳ تُن گندم در اولین روزهای اجرای این طرح امسال در استان کرمان خریداری و اطلاعات ریالی گندم خریداری شده، در قالب فایل به بانک عامل ارسال و اولین پول گندم در فصل خرید جاری به حساب گندم کاران این استان واریز شد.
همچنین تا حالا مقدار ۳۰۰ تُن گندم از گندمکاران شهرستان های مهر و لامرد در استان فارس خریداری شده است و برمبنای پیش بینی های اولیه، خرید گندم در این استان ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تُن گندم برآورد شده است.
در همین راستا، نخستین محموله گندم در شهرستان پیشین استان سیستان و بلوچستان به وزن هشت هزار و۸۵۰ کیلوگرم تحویل مرکزخرید شد و برای تسریع و تسهیل در روند خرید گندم، تعداد ۱۴ مرکز خرید گندم و دانه های روغنی در این استان پیش بینی شده است.
برای استان بوشهر نیز ۱۲ مرکز خرید درنظر گرفته شده است که باتوجه به گفته های مقامات استانی، خرید ۶۶ هزار تُن گندم نیز در این استان پیش بینی شده است.
گفتنی است، عملیات خرید تضمینی گندم در کشور از هفته گذشته شروع و تا اواسط آذرماه ادامه خواهد داشت و باتوجه به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی اعلام شده از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا، تمهیدات لازم جهت حفظ و رعایت پروتکلهای بهداشتی در مراکز خرید در نظر گرفته شده و بصورت کامل در این مراکز رعایت می شود.


منبع:

1400/01/16
19:58:30
5.0 / 5
834
تگهای خبر: بازرگانی , بانك , خرید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه