مقام مسئول ؛

ارز واردات روغن خام تخصیص یافت

ارز واردات روغن خام تخصیص یافت به گزارش نیو باکس مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت اظهار داشت: بعد از رایزنی با بانک مرکزی ۱۰۰ میلیون دلار برای ترخیص روغن خام موجود در بنادر تخصیص یافت که این کالا الان در حال ترخیص است.صدیف بیک زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد گرانی نان در بعضی از نانوایی ها، عنوان کرد: به صورت رسمی افزایش قیمتی در نان نداشته ایم و ستاد تنظیم بازار تصمیمی در این خصوص نگرفته است. اگر قرار باشد در این مورد تصمیم گیری شود مبحث در ستاد مطرح و از راه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان کشور اعلام و برای اجرا به استانداران سراسر کشور بعنوان رؤسای کارگروه تنظیم بازار استان ابلاغ می شود؛ اما فعلا هیچ برنامه ای در این مورد در دستور کار نیست.
مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت اضافه کرد: نان بعنوان کالای اساسی حساسیت خاصی دارد و برای افزایش قیمت آن، از قبل تصمیم گیری می شود.
وی خاطرنشان کرد: اگر یک واحد نانوایی مبادرت به گران کردن نان کند، این اقدام تخلف بوده و مردم می توانند این تخلف را به شماره تماس ۱۲۴ اطلاع دهند تا با متخلف برخورد شود.
بیک زاده در مورد میزان تخصیص ارز برای ترخیص روغن خام موجود در بنادر هم اظهار داشت: بعد از رایزنی با بانک مرکزی، حدود ۱۰۰ میلیون دلار برای روغن های خام موجود در بنادر تخصیص یافت.
وی اضافه کرد: بعد از تخصیص ارز، این محموله ها در حال ترخیص است.


منبع:

1400/02/23
21:31:21
5.0 / 5
636
تگهای خبر: بازار , بازرگانی , بانك , خدمات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه