مدیرعامل شركت امور پشتیبانی دام خوزستان:

فعلا برای افزایش توزیع مرغ منجمد، محدودیت هایی وجود دارد

فعلا برای افزایش توزیع مرغ منجمد، محدودیت هایی وجود دارد خوزستان مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام خوزستان اظهار داشت: بااینکه مرغ منجمد به کشور وارد می شود اما فعلا برای افزایش میزان توزیع مرغ منجمد در بازار محدودیت هایی وجود دارد.حمید بدوی در گفت و گو با ایسنا، درباب وضعیت موجودی مرغ منجمد در بازار، اظهار نمود: باتوجه به کمبود مرغ در بازار، هر چه توزیع در بازار بیشتر شود اساسا رضایت مردم بالاتر خواهد رفت.

وی درباره میزان استقبال مردم از مرغ منجمد، اضافه کرد: باتوجه به اختلاف قیمتی که مرغ منجمد با قیمت بازار دارد، درخواست برای خرید این کالا همیشه وجود دارد.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام خوزستان اظهار داشت: بااینکه مرغ منجمد به کشور وارد می شود اما فعلا برای افزایش میزان توزیع مرغ منجمد در بازار محدودیت هایی وجود دارد.

بدوی اضافه کرد: مرغ منجمد، جبران کننده کمبود مرغ کشتار روز است و تامین کننده اصلی نیاز کامل مرغ در بازار نیست.

وی با اشاره به میزان توزیع مرغ منجمد در استان خوزستان، اظهار داشت: در هفته جاری، توزیع ۱۵۰ تن مرغ منجمد در استان شروع شد و برای هفته آتی نیز سهمیه مرغ منجمد برای خوزستان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام خوزستان اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان نیز حدود ۷۰۰ تن مرغ منجمد در بازار استان خوزستان توزیع شد.
1400/02/29
12:46:07
5.0 / 5
640
تگهای خبر: بازار , خرید , شركت , قیمت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه