خدمات بلاعوض آزمایشگاهی به شركتهای دانش بنیان اعطا می شود

خدمات بلاعوض آزمایشگاهی به شركتهای دانش بنیان اعطا می شود صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف پشتیبانی از تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان جدید و ورود موفق شرکتهای دانش بنیان به بازارهای داخلی و خارجی، حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی از هزینه انجام آزمون های تخصصی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان را به بسته های حمایتی مشاوره و دریافت استانداردها اضافه کرد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، دکتر سیاوش ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در مورد خدمت بلاعوض آزمایشگاهی این صندوق، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف پشتیبانی از تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان جدید و ورود موفق شرکتهای دانش بنیان به بازارهای داخلی و خارجی، حمایت بلاعوض از هزینه انجام آزمون های تخصصی را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: در همین راستا شرکت هایی که روی محصول دانش بنیان خود به انجام آزمون و تست های تخصصی نیاز دارند، می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه غزال، برای دریافت این حمایت اقدام نمایند.
ملکی فر در مورد سقف حمایتی این خدمت از شرکتهای دانش بنیان خاطرنشان کرد: خدمات آزمایشگاهی به میزان ۷۰ درصد تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان برای هر درخواست و حداکثر حمایت سالانه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، به مجموعه خدمات بسته حمایتی مشاوره و دریافت استانداردهای صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه شده است.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان می توانند برای ثبت درخواست به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی بخش توانمندسازی و کمک مشاوره و دریافت استانداردها و مجوزها رجوع کنند. مدت زمان ارزیابی تقاضا یک هفته کاری خواهد بود و سهم حمایتی صندوق بعد از اتمام فرایند پرداخت می شود.
منبع:

1400/03/06
13:52:26
5.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه