تولید گیربكس خودرو های برقی و هیبرید در دستور كار

تولید گیربكس خودرو های برقی و هیبرید در دستور كار نیو باکس: قائم مقام اجرائی شرکت صنعتی نیرومحرکه، از داخلی سازی و تولید انبوه گیربکس نیمه اتوماتیک AMT امسال آگاهی داد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، مسعود ذوالقدر با اشاره به اینکه شرکت صنعتی نیرو محرکه ماموریت تولید گیربکس برای انواع خودرو های سواری گروه صنعتی ایران خودرو را برعهده دارد، بیان کرد: این شرکت در سال قبل با ۴۱ درصد افزایش تولید توانست ۴۸۰ هزار دستگاه انواع گیربکس خودروی سواری تولید نماید.
قائم مقام اجرائی شرکت صنعتی نیرومحرکه با اشاره به دستاوردها و اقدامات شاخص این شرکت در حوزه ارتقای کیفیت، اضافه کرد: کاهش محسوس روند برگشتی و اخطار کیفی از طرف مشتری در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۷ و ۹۸ همچون دستاوردهایی بشمار می رود که نشانگر اثربخشی مثبت نظام بهبود این سازمان است.
وی در ادامه اظهار داشت: شرکت صنعتی نیرو محرکه با برخورداری از آزمایشگاه های تأیید شده از طرف مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، جزو شرکت های برتر منطقه در زمینه توانمندی های آزمایشگاهی به شمار می رود؛ به نحوی که با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ایمنی و بهداشت شغلی، زیست محیطی و آزمایشگاهی و با ستاندن گواهی نامه های مرتبط از مراجع ذیصلاح تلاش نموده نقش خودرا در ارتقای سطح رضایتمندی ذی نفعان ایفا کند.
ذوالقدر اضافه کرد: در سال ۹۹، برای اولین بار در کشور، پروژه های گیربکس شش سرعته دستی و نیمه اتوماتیک در دستور کار نیرو محرکه قرار گرفت. گیربکس شش سرعته دستی در اسفندماه سال قبل مطابق با برنامه زمانبندی ایران خودرو، به تولید انبوه رسید. تمامی مراحل طراحی تا تولید انبوه این پروژه توسط جوانان متخصص ایرانی در بازه زمانی کمتر از ۹ ماه صورت گرفت که رکورد مهمی در تولید محصول جدید شمرده می شود.
وی با اشاره به اینکه فاز مطالعات گیربکس DCT7 دو کلاچه اتوماتیک که در سال ۹۹ شروع شده، هم زمان با گیربکس نیمه اتوماتیک درحال پیشرفت است، عنوان کرد: اقدامات اجرائی پروژه گیربکس اتوماتیک نیز شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه هم زمان با طراحی و اجرای پروژه های مذکور، مطالعات ساخت گیربکس خودرو های برقی و هیبریدی را مطابق با برنامه های توسعه ایران خودرو پیش خواهیم برد، اظهار داشت: برای این منظور و افزایش توانمندی طراحی و تولید گیربکس، درحال ارتقای آزمایشگاه های تحقیقاتی و صحه گذاری گیربکس در شرکت نیرو محرکه هستیم. هم اکنون قسمتی از آن به مرحله اجرا رسیده و بخش باقی مانده نیز با خرید تجهیزات جدید، محقق خواهد شد. البته عمده این تجهیزات مربوط به صحه گذاری و تست انواع گیربکس های اتوماتیک و با هدف ارتقای کیفی محصولات و رضایتمندی مشتریان است.


منبع:

1400/03/09
20:56:59
5.0 / 5
487
تگهای خبر: توسعه , تولید , خرید , دستگاه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه