كشاورزان تهرانی ۹۷ هزار تن گندم به تجاری دولتی فروختند

كشاورزان تهرانی ۹۷ هزار تن گندم به تجاری دولتی فروختند مدیرکل غله و خدمات تجاری استان تهران با اعلان اینکه 11 مرکز خرید خرید تضمینی گندم در جنوب و غرب استان تهران دایر شده است، از خرید 97 هزار تن گندم آگاهی داد.به گزارش نیو باکس به نقل از شرکت تجاری دولتی ایران؛ عباس ارشدی اظهار داشت: تا حالا خرید تضمینی ۹۱ هزار تن گندم در سامانه ثبت شده و حدود ۴۷۴ تن گندم دوروم که برای مصارف صنف و صنعت توافقی خریداری شده و در سامانه سیفا ۲ ثبت شده و باتوجه به مقدار ۴۳۲۰ تن گندمی که اخیراً خریداری شده و درحال ثبت در سامانه هستیم، مقدار به ۹۷ هزار تن می رسد.
ارشدی اضافه کرد: به سبب برداشت زودتر گندم که ناشی از گرمای هوا بوده است، تا این مقطع مقدار خرید نسبت به سال قبل ۱۰ درصد رشد دارد.
وی ارزش گندم های خریداری شده را ۴، ۶۲۰ میلیاردریال اعلام نمود که ۲، ۸۳۸ میلیاردریال آن، معادل ۶۱ درصد به کشاورزان پرداخت شده و با تلاش هایی که انجام می شود، باقیمانده مطالبات به زودی پرداخت خواهد شد.
وی شهرستان های ورامین، پاکدشت، قرچک، پیشوا، ملارد، شهر قدس را از مناطق تولید و خرید گندم در استان تهران اعلام نمود.
مدیرکل غله و خدمات تجاری استان تهران همین طور از خرید تضمینی ۱۷۳۰ تن دانه ی روغنی کلزا به ارزش ۱۸۳ میلیاردریال در این استان آگاهی داد.

1400/04/04
13:58:59
5.0 / 5
458
تگهای خبر: بازرگانی , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه