در قالب تفاهم نامه ۵ جانبه انجام می شود؛

تعهد خودروسازان به تحویل ۳۰ هزار خودرو به جانبازان

تعهد خودروسازان به تحویل ۳۰ هزار خودرو به جانبازان به گزارش نیو باکس روز گذشته و در چارچوب یک تفاهم ۵ جانبه ۲ خودروساز بزرگ کشور متعهد به تحویل ۳۰ هزار دستگاه خودرو به خانواده های شهدا، جانبازان و مدافعان حرم شدند.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، عصر روز گذشته در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری مشترک بین ایدرو، ۲ خودروساز بزرگ کشور، بنیاد شهید و بانک مرکزی که در وزارت صمت برگزار شد، ایران خودرو و سایپا با هدف تسهیل در تردد جانبازان و خانواده های شهدا و مدافعان حرم متعهد به تحویل ۳۰ هزار دستگاه خودرو به خانواده های شهدا، جانبازان و مدافعان حرم شدند.
محسن صالحی نیا رئیس هیأت عامل ایدرو در این مراسم اظهار داشت: این سازمان متعهد است هماهنگی و اقدامات لازم برای تأمین ۳۰ هزار دستگاه خودرو (ایران خودرو حداقل ۱۸ هزار دستگاه و سایپا دست کم ۱۲ هزار دستگاه خودرو) را به مشمولان حائز شرایط با معرفی بنیاد شهید طی یک سال از امضای تفاهمنامه فراهم آورد.
وی اضافه کرد: بنیاد شهید و ایدرو بر حسب بند «ز» تبصره هفت قانون بودجه ۱۴۰۰ تلاشهای لازم برای ایجاد شرایط مورد نیاز برای تحقق تسهیلات بانکی و واگذاری خودروی اقساطی انجام می دهند.
همچنین در این مراسم، سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: اجرای این قانون حدود ۱۰ سال مغفول مانده و اجرایی نشده بود و تبدیل به مطالبه شده بود.
وی اضافه کرد: این خودرو ها به جانبازانی که مشکل حرکتی دارند، با اقساط پنج ساله تحویل می شود.
سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا هم در این مراسم اظهار داشت: سال جاری ۱۵ درصد رشد و ۲۵ درصد رشد تحویل خودرو داشتیم.
وی اضافه کرد: همینطور طی یک سال قبل ۶۰ قطعه حساس را ساخت داخل کردیم که منجر به صرفه جویی ۱۵۰ میلیون دلاری شد.

1400/04/09
10:23:04
5.0 / 5
496
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه