همكاری ایران و ارمنستان در شهرك های صنعتی

همكاری ایران و ارمنستان در شهرك های صنعتی یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان امضاء و مبادله شد.به گزارش نیو باکس به نقل از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان امضا و مبادله شد. این تفاهمنامه همکاری روز سه شنبه به صورت ارتباط تصویری برخط به امضای علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و لوان اوهانسیان مدیرعامل مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان رسید.

توسعه همکاریهای دوجانبه، عرضه راهکارهای تجاری مناسب برای تمامی ذینفعان، ارتقا و بهبود فضای سرمایه گذاری و ایجاد یک چارچوب عملیاتی به منظور تقویت و توسعه روابط تجاری قوی تر بین طرفین، همچون اهداف یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان است.

طرفین در این یادداشت تفاهم متعهد شده اند حمایت شایسته ای، همچون عرضه اطلاعات مناسب فضای کسب و کار، فرصت های سرمایه گذاری و قوانین مرتبط را به ذینفعان یکدیگر عرضه و مجموعه هایی که توسط دو سازمان به یکدیگر معرفی می گردند را پذیرش کنند.

دو طرف همینطور فعالیتهایی که منجر به شناسایی، تجزیه و تحلیل، ارزیابی و توزیع اطلاعات در ارتباط با طرح های کسب و کار در زمینه های تجارت خارجی، همکاریهای صنعتی، بازرگانی و فناوری و همینطور فرصت های سرمایه گذاری با هدف تسهیل همکاری بیشتر با نهادهای مربوطه می شود را حمایت خواهند کرد.

طرفین قصد دارند در زمینه سرمایه گذاری و پروژه های مشترک همکاری خویش را آغاز نمایند و در این راستا اطلاعات و قوانین و مقررات در ارتباط با سرمایه گذاری در کشور متبوع را به همراه نشریات، مطالعات و تحقیقات موجود در زمینه سرمایه گذاری با یکدیگر مبادله خواهند نمود.
دو سازمان در ادامه تعهد کرده اند اطلاعات در ارتباط با سمینارها، نمایشگاه ها و کارگاه های خویش را به ذینفعان عرضه و حضور کسب و کارهای کوچک و متوسط کشور متبوع خویش را در نمایشگاه های صنعتی و تجاری یکدیگر اطلاع رسانی نمایند.

طرفین همینطور تبادل مأموریت های کاری را به منظور کمک به ایجاد روابط کاری میان شرکتهای کوچک و متوسط ایران و ارمنستان تسهیل، برای هیأت های بازدید کننده طرف مقابل نشست های رودررو و بازدیدهای صنعتی را سازماندهی و ارتباطات شرکتهای کوچک و متوسط و نشست های رودرروی تجاری برای بخش های خصوصی دو کشور را تسهیل و سازماندهی خواهند کرد.

یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان، محصول دیدار دوجانبه و توافق رؤسای دو مجموعه در چهارم بهمن سال قبل است که امروز امضا و مبادله شد.

1400/04/23
11:32:46
5.0 / 5
318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه