اعلام جزییات اینماد بدون ستاره برای کسب وکارهای خرد

اعلام جزییات اینماد بدون ستاره برای کسب وکارهای خرد نیو باکس: طبق اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، پروسه اینماد بدون ستاره برای کسب و کارهای خرد و نوپا به راه افتاده است.به گزارش نیو باکس به نقل از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، پیرو درخواست های مکرر بخش خصوصی جهت در نظر گرفتن تسهیلات ویژه برای کسب و کارهای مجازی خرد و نوپا و باتوجه به تدابیر مشترک جهت اجرای بهینه الزام اینماد برای پرداختیارها، ضمن اعلام راه اندازی پروسه اینماد بدون ستاره برای کسب و کارهای مذکور در قالب مدل جعبه شنی (سندباکس)، جزییات آن به شرح زیر اطلاع رسانی می گردد:
۱- بمنظور تسهیل حداکثری برای کسب و کارهای خرد متقاضی اینماد، پروسه ساده شده نماد اعتماد الکترونیکی در قالب «اینماد بدون ستاره» فقط با احراز هویت و دامنه، طراحی و پیاده سازی شده است.
۲- منظور از کسب وکار خرد، کسب و کاری است که تعداد تراکنش های آن در ماه کمتر از ۵۰ عدد و مجموع مبلغ تراکنش های آن در ماه کمتر از ۵۰ میلیون تومان باشد.
۳- در صورتیکه تعداد یا مجموع مبلغ تراکنش های شخص صاحب امتیاز کسب وکار خرد طی یک ماه، از محدودیت های تعیین شده بیشتر شود، این کسب وکارها موظفند ظرف ۱۰ روز نسبت به طی مراحل کامل اعطای اینماد و تبدیل اینماد بدون ستاره به اینماد ستاره دار اقدام نمایند.
۴- تعرفه اینماد بدون ستاره فقط مبلغ ۵۰ هزار تومان سالانه (کمتر از یک سوم تعرفه اینماد ستاره دار) است.
۵- بعد از دریافت اینماد و باتوجه به الزام کد رهگیری مالیاتی برای دریافت درگاه پرداخت، دریافت کد رهگیری مالیاتی بدون نیاز به مراجعه یا ورود اطلاعات جدید، بصورت برخط قابل انجام خواهد بود.
۶- با انتخاب متقاضی، امکان ارسال اطلاعات همچون کد رهگیری مالیاتی و انتقال به صفحه ویژه هر یک از شرکت های پرداختیار که قبلاً زیرساخت های لازم را ایجاد و به پنجره واحد تجارت الکترونیکی متصل شده اند، وجود خواهد داشت.


منبع:

1400/06/01
21:14:03
5.0 / 5
364
تگهای خبر: تجارت , تسهیلات , توسعه , جعبه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه