مدیرعامل شركت توسعه نیشكر عنوان كرد

برنامه های شرکت توسعه برای نیشکر هفت تپه

برنامه های شرکت توسعه برای نیشکر هفت تپه به گزارش نیو باکس خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: دوماه حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه پرداخت گردید.عبدعلی ناصری در حاشیه بازدید از شرکت نیشکر هفت تپه که امروز، ۲۶ مهرماه انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در تاریخ ۱۸ مهرماه تصمیم بر این شد که شرکت توسعه نیشکر، مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه را به عهده بگیرد تا اقدامات مربوط به واگذاری نهایی صورت گیرد.

به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: صورتجلسه ای توسط معاون اول رییس جمهور تنظیم شد و به امضای دادستان کل کشور و همه مسئولان ذیربط همچون وزیر جهاد کشاوزی، اقتصاد و... رسید.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اشاره کرد: در ۱۹ مهرماه حکم مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت نیشکر هفت تپه صادر شد و ۲۰ مهرماه نیز در محل دفتر مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه، این اعضا عرضه شدند.

ناصری عنوان کرد: هم اکنون ۲ ماه حقوق معوق (تیر و مردادماه) کارگران نیشکر هفت تپه به آنها پرداخت شده است و بر طبق قول داده شده از اول تا ۵ آبان، حقوق مهرماه کارگران نیز به آنها پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: همین طور حقوق شهریورماه را نیز در آبان ماه پرداخت خواهیم کرد و از اول آذر، کارگران با روال عادی سایر کارگران حقوق خودرا دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: از کارگران نیشکر هفت تپه درخواست داریم کار خودرا طبق برنامه مدیران شرکت نیشکر هفت تپه انجام دهند. هدف ما ایجاد تولید بیشتر شرکت است تا بتواند خود شرکت پاسخگوی تامین هزینه های خود باشد.

ناصری عنوان کرد: در برنامه داریم تا در مدت دو سال از نظر هزینه و تولید شرکت نیشکر هفت تپه را در وضعیت سر به سر قرار دهیم و از سال سوم به بعد به سوددهی برسیم.

وی افزود: اورهال کارخانه نیشکر هفت تپه شروع شده است و قطعات درحال تعمیر و نصب هستند. در بحث کشت نیز تا ۱۵ آبان هرآنچه که بتوانیم کشت خواهیم کرد و امیدواریم به سطح یک هزار هکتار برسیم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بیان کرد: باتوجه به برنامه ریزی برای اورهال کارخانه، برنامه برداشت از شروع دی ماه خواهد بود. با توجه به این که برآورد تولید نی کارخانه حدود ۳۰۰ هزار تن است ظرف مدت ۴۰ تا ۵۰ روز برداشت به پایان خواهد رسید.

ناصری بیان کرد: برمبنای بررسی تصاویر ماهواره ای و تطبیق آن با شرایط زمین، بیش از ۵ هزار هکتار با تناژی حدود ۶۰ تن در هکتار، اراضی قابل برداشت خواهیم داشت. حدود ۳۰۰هزار تن نیشکر و ۳۰ هزار تن شکر در شرکت نیشکر هفت تپه تولید خواهیم کرد.

منبع:

1400/07/27
10:04:49
5.0 / 5
311
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه