مدیرعامل شركت توسعه نیشكر:

حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت تپه تسویه شد

حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت تپه تسویه شد به گزارش نیو باکس خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی شنبه (اول آبان ماه) اعلام کرد، همه مطالبات و حقوق معوقه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تسویه و پرداخت گردید.عبدعلی ناصری با بیان این خبر اظهار نمود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و در جهت عمل به تعهدات و با تلاشهای شبانه روزی و پیگیری مستمر، اول آبان ماه حقوق شهریورماه بعنوان آخرین معوقات کارگران هفت تپه از جانب شرکت توسعه نیشکر پرداخت گردید.

به گزارش نیو باکس به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، وی ادامه داد: حقوق کارگران هفت تپه از اول آبان ماه به روز شده است و حقوق مهرماه هم بر مبنای روال کاری شرکت توسعه نیشکر و همزمان با بقیه واحدها، در هفته اول آبان پرداخت می شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، شنبه (اول آبان ماه) و قبل از اعلام این خبر، در جهت بررسی ارتقای کمی و کیفی محصول، از مزارع شرکت نیشکر هفت تپه بازدید کرده بود.

پنج روز پیش هم ناصری از پرداخت حقوق معوقه تیر و مرداد کارگران این شرکت اطلاع داده بود.

پیش از این و در ۱۸ مهر ماه سالجاری، طبق تصمیم دولت و قوه قضاییه، مدیریت شرکت کشت و صنعت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

منبع:

1400/08/02
12:44:02
5.0 / 5
210
تگهای خبر: توسعه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه