حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در یک نمایشگاه بین المللی

حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در یک نمایشگاه بین المللی به گزارش نیو باکس صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور مستقل شرکتهای دانش بنیان در ششمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی حمایت می کند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، طراحی و ساخت بیمارستان ها بعنوان یکی از مهم ترین بناهای عمومی و مکانی برای افزایش آسایش و بهبود شرایط جسمی و روانی بیماران همواره از درجه اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

بکارگیری اصول و روش های فنی صحیح و پیشرفته در طراحی و ساخت، سبب بهبود کارایی و کیفیت بیمارستان، افزایش عمر مفید و کاهش هزینه ها در زمان ساخت و بهره برداری آنها خواهد شد. این روش های پیشرفته ساخت شامل همه گروههای ساختمانی، معماری، سازه، تاسیسات برقی و مکانیکی و... می شود.

همینطور انطباق بیمارستان ها با استانداردها می تواند عرضه خدمات باکیفیت را تضمین کند. استانداردسازی ساخت وسازهای بیمارستانی و دارا بودن برنامه مدون منطبق با استاندارهای جهانی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. بهره گیری از آخرین دستاوردهای حوزه صنعت بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی نقشی موثر و بی بدیل در نیل به این اهداف ایفا می کند.

در همین راستا ششمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و طی آن شرکتهای دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور عرضه طرح ها و محصولات خود در آن حضور می یابند.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان، پشتیبانی از حضور مستقل این شرکت ها در نمایشگاه های بین المللی داخلی است. میزان پشتیبانی از حضور هر شرکت دانش بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه های تایید شده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداکثر ۳ نمایشگاه) است تا شرکت ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
منبع:

1400/08/11
09:01:18
5.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه