اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید

اعلام نیازمندی ایران خودرو برای تعمیق خودکفایی در تولید گروه صنعتی ایران خودرو به همراه 100 سازنده و تامین کننده زنجیره تولید خود، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور می یابد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه ۱۰۰ سازنده و تامین کننده زنجیره تولید خود، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور می یابد. در این نمایشگاه که از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو)، در فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع به همراه ۱۰۰ سازنده زنجیره تامین ایران خودرو برای نمایش توانمندی ها و همین طور اعلام نیازمندی ها برای تعمیق خودکفایی حضور خواهد یافت.
معرفی توانمندی ها و نیازمندی های صنعت قطعه سازی به همراه ارائه تازه ترین فناوری ها و امکانات محصول تارا همچون برنامه های ساپکو در نمایشگاه قطعات است.
همچنین توانمندی های صنعت قطعه سازی در حوزه تولید و تامین قطعات سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با مشارکت تعداد زیادی سازنده، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
شرکت ساپکو با رویکرد تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، با مشارکت و همراهی زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو، بمنظور گسترش همکاری با فعالان عرصه صنعت خودرو و قطعه سازی و فراهم سازی زمینه بهره مندی از ظرفیت های جدید در حوزه تامین قطعات و مجموعه های خودرو، تعامل شفاف با ذینفعان و معرفی توانمندی های این صنعت در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
ساپکو با ۱۰۰ سازنده شبکه تامین ایران خودرو، در سالن خلیج فارس و سالن های۴۰ و ۴۱ با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، در این نماشگاه حاضر خواهد شد.

1400/08/13
20:44:39
5.0 / 5
194
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه