وارد کنندگان مسئول مشکلات حمل و نقل داخلی کالا نیستند

وارد کنندگان مسئول مشکلات حمل و نقل داخلی کالا نیستند اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران می گوید که نهاده های دامی بعد از ورود و ترخیص کالا در سامانه بازارگاه عرضه و آدرس مقصد حمل برای شرکت باربری مجاز ارسال می شود.به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا بنا بر اعلام اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران پس از اعلام بار توسط باربری ها نیز مسئولیت حمل کالا بر عهده خریدار و سیستم حمل و نقل کشور خواهد بود نه وارد کننده کالا. اما متاسفانه بتازگی به غلط مشکلات حمل داخلی کالا متوجه واردکننده شده و از این بابت شکایات و پرونده های گوناگون در تعزیرات و سایر مراجع به وجود آمده است.

در این خصوص صدور برخی آراء تعزیرات مقابل واردکننده نیز به سبب بی اطلاعی و اطلاعات غلط ارائه شده به شعب موجب تشدید مشکلات در جریان تامین کالاهای اساسی شده است است.

بدیهی است که وارد کننده پس از عرضه کالا در سامانه بازارگاه و ارسال آدرس خریداران به باربری هیچگونه اختیار و ابزاری برای دخالت در امر حمل نداشته و موضوع مربوط به شرکت های حمل و نقل خریدار کالا بوده است. در همین ارتباط نامه ای بوسیله اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران به رییس سازمان تعزیرات حکومتی ارسال و درخواست رسیدگی و حل این مشکل شده است.
1400/08/17
10:01:10
5.0 / 5
232
تگهای خبر: ابزار , بازار , حمل و نقل , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه