مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مطرح كرد:

افزایش ۲۲ درصدی تولید خودرو در سایپا طی آبان ۱۴۰۰

افزایش ۲۲ درصدی تولید خودرو در سایپا طی آبان ۱۴۰۰ نیو باکس: مدیرعامل سایپا از افزایش تولید در این گروه خودروسازی طی آبان ماه امسال و همین طور 8 ماه سپری شده از سال 1400 در مقایسه با زمان مشابه سال قبل آگاهی داد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپانیوز، سیدجواد سلیمانی اظهار داشت: با وجود موانع جدی در عرصه تولید، مشکلات ناشی از تحریم های بین المللی و نیز محدودیت های کرونائی، گروه خودروسازی سایپا موفق شده در آبان ماه سال ۱۴۰۰ با تولید ۳۷ هزار و ۳۷۵ دستگاه انواع خودرو رشد ۲۲ درصدی را نسبت به آبان سال قبل ثبت کند.
سلیمانی بیان کرد: در آبان سال ۹۹ تولید انواع خودرو در گروه خودروسازی سایپا ۳۰ هزار و ۶۲۷ دستگاه بود که در آبان امسال موفق شدیم آنرا نزدیک به ۷ هزار دستگاه افزایش دهیم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه برخی مشکلات داخلی خصوصاً در بخش تامین قطعات نیز تولید را دشوار کرده است، اضافه کرد: مقایسه آماری تیراژ تولید انواع خودرو در این گروه خودروسازی در ۸ ماه سپری شده از سال جاری با زمان مشابه سال قبل نیز نشان میدهد سایپا در طول این مدت نیز رشد ۶ درصدی تولید را ثبت کرده است.
سلیمانی تشریح کرد: سایپا از شروع سال قبل تا اختتام آبان ماه ۱۳۹۹، ۲۶۶ هزار و ۹۷۶ دستگاه انواع خودرو ساخته بود که این تعداد در ۸ ماه سپری شده از سال ۱۴۰۰ بیش از ۲۸۳ هزار و ۳۳۰ خودرو بوده است.
وی در آخر اظهار نمود: باتوجه به برنامه های وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، اقداماتی برای تحقق هدف گذاری های صورت گرفته انجام شده و امیدوار هستیم با مانع زدایی ها و پشتیبانی های لازم، روند افزایش تولید سایپا در ماه های باقیمانده از سال نیز ادامه داشته باشد.

1400/09/06
20:51:49
5.0 / 5
246
تگهای خبر: تجارت , تولید , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه