تولیدکنندگان چگونه از کارهای پژوهشی با خبر شوند؟

تولیدکنندگان چگونه از کارهای پژوهشی با خبر شوند؟ نیو باکس: بگفته رییس اداره پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) با هدف بهره برداری کارآمد از دستاوردهای مراکز فناوری استان، بانک اطلاعات جامعی از توانمندی ها و محصولات فناورانه دارندگان پروانه های پژوهشی، فنی مهندسی، دانش بنیان و تحقیق و توسعه استان تحت عنوان سامانه فراصمت به آدرس farasamt.ir به راه افتاده است.


نوشین حسینی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه طی چهار ماه گذشته ۷۸ گواهی و پروانه تحقیق و توسعه و فنی مهندسی تهران صادر شده، اظهار نمود: از این تعداد ۳۱ مورد صدور و تمدید جواز تاسیس، ۳۴ فقره صدور و تمدید پروانه فنی مهندسی و مابقی گواهی و پروانه تحقیق و توسعه بوده است.
وی با اشاره به ثبت نام ۷۰۷ بنگاه در بخش اجرای طرح تاپ، اظهار داشت: از این تعداد ۶۱۱ واحد تایید نهایی شده است. همین طور تعداد پروژه های ثبت شده ۱۸۷ مورد بوده که امیدواریم از ظرفیت به وجود آمده از طرف وزارت صمت برای بنگاه های پیش رو، پژوهش محور و دانش بنیان بیشتر استفاده گردد.
بگفته رییس اداره پژوهش و فناوری سازمان با هدف بهره برداری کارآمد از دستاوردهای مراکز فناوری استان، بانک اطلاعات جامعی از توانمندی ها و محصولات فناورانه دارندگان پروانه های پژوهشی، فنی مهندسی، دانش بنیان و تحقیق و توسعه استان تحت عنوان سامانه فراصمت به آدرس farasamt.ir به راه افتاده است.
وی ادامه داد: این سامانه برای دسترسی ذینفعان به اطلاعات معتبر از کارهای پژوهشی طراحی شده و تا حالا ۱۳۰واحد پیشرو در سامانه فرا صمت ثبت نام کرده اند.
منبع:

1400/09/20
20:48:15
5.0 / 5
256
تگهای خبر: بانك , تجارت , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه