معاون قضایی دادستان كل كشور:

افزایش قیمت خودرو قانونی می باشد

افزایش قیمت خودرو قانونی می باشد به گزارش نیو باکس معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به ابهامات اخیر درباره افزایش قیمت خودرو، اظهار داشت: دادستانی کل به موضوع ورود و با ملاحظه مستندات صحت قانونی تصمیمات تنظیم بازار را احراز کرد.


به گزارش تجاری مهر به نقل از سایپا، سعید عمرانی، معاون قضائی دادستان کل کشور با اشاره به اخبار منتشرشده درباره ابهامات قانونی افزایش قیمت محصولات کارخانه، دو خودروساز بزرگ از طرف ستاد تنظیم بازار کشور، اظهار داشت: دادستانی کل کشور سریعاً به موضوع ورود و با مطالبه و ملاحظه دلیلهای و مستندات و بررسی دقیق و استعلام از مسئولین ذی ربط صحت قانونی تصمیمات تنظیم بازار کشور را احراز کرد.
به گفته معاون قضائی دادستان کل کشور، تصمیمات اخیر با وجود میل باطنی دولت در افزایش قیمت ها فقط به سبب شرایط خاص و در امتداد پشتیبانی از تولید و تضمین اشتغال پایدار ده ها هزار نفر کارگر و در موقعیت اضطرار مصوب شده است.
وی با اشاره به ایراد و گلایه معاونت محترم نظارت دیوان عالی کشور و عضو شورای عالی رقابت، اظهار داشت: این ایراد به جا بوده و به نظر در اطلاع رسانی به این نهاد غفلت صورت گرفته است.
به گفته معاون قضائی دادستان کل کشور، خادمان مردم در هر سه قوه برای کنترل تورم، تثبیت و کاهش قیمتها هم قسم و جدی هستند و امید است در آینده نه چندان دور شاهد رفع تضییقات و بهبود وضع معیشت مردم شریف و صبور ایران باشیم.
عمرانی در حاشیه اضافه کرد: گاهی اخباری از وجود سو جریان در قرعه کشی ها، شرکت کنندگان و متقاضیان خودرو شنیده می شود که قطع نظر از صحت و سقم آنها دادستانی کل آمادگی رسیدگی به گزارشات مستند را دارد و در صورت احراز تخلف طبق قانون قاطعانه برخورد خواهد شد.


منبع:

1400/09/27
11:46:37
5.0 / 5
194
تگهای خبر: بازار , تورم , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه