وزیر صمت:

دولت در تنظیم بازار مرغ، تخم مرغ و لبنیات موفق بود

دولت در تنظیم بازار مرغ، تخم مرغ و لبنیات موفق بود وزیر صمت با اعلان اینکه دولت را با تورم بالای 40 درصد تحویل گرفتیم، اظهار داشت: در زمینه قیمت مرغ، تخم مرغ، تا حدی لبنیات، فولاد و سیمان موفقیت هایی داشتیم.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، سید رضا فاطمی امین در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار، اظهار نمود: جلسه امروز ستاد تنظیم بازار با حضور رییس جمهور برگزار شد؛ در این نشست گزارشی از عملکرد دستگاهها از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم ارائه شد.
وزیر صمت اضافه کرد: تعدادی از اقدامات نتایج مثبتی به همراه داشت؛ بعنوان نمونه در زمینه قیمت مرغ، تخم مرغ، تا حدی لبنیات، فولاد و سیمان موفقیت هایی داشتیم.
وی با اعلان اینکه تنظیم بازار کار در جریانی است، اضافه کرد: دولت سیزدهم کار خودرا با آشفتگی بالا و با تورم بالای ۴۰ درصد شروع کرد، طبیعتاً انتظار نیست که سریع بتواند نرخ تورم را کم کند.
وی افزود: در جلسه امروز گزارش اقداماتی که در چند ماه گذشته در قالب ستاد تنظیم بازار صورت گرفته بود، به رییس جمهور ارائه شد.
فاطمی امین اظهار داشت: رییس جمهور نیز درباب تاکیداتی در مورد سفره مردم، وضعیت مواد غذایی، لوازم خانگی خصوصاً محصولات مربوط به جهیزیه، خدمات و هزینه های مربوطه صحبت کرد. همین طور رییس جمهور تاکیداتی در مورد هزینه های خدمات همچون درمان، حمل و نقل و تعمیر لوازم خانگی داشت و اعلام نمود که باید کار بیشتری انجام دهیم.

1400/10/03
11:21:15
5.0 / 5
163
تگهای خبر: بازار , تورم , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه