تولید بیش از ۱۵ نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان

تولید بیش از ۱۵ نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان خوزستان عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان اظهار داشت: سازمان جهاد دانشگاهی توانسته بیش از 15 نوع فیلتر شامل فیلتر هوا، سوخت، روغن و هیدرولیک را تولید و نیاز صنایع را تامین کند که با این اقدام مانع خروج ارز از کشور شده است.مهدی پشم فروش امروز (۹ دی ماه) در حاشیه کارگاه آموزشی اصول فیلتراسیون که در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خوزستان برگزار شد، در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی که توسط سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان برگزار شد، این است تا مراجعه کنندگان نسبت به مسائل تخصصی درباب فیلتراسیون آگاه شوند.

وی با اشاره به این که استقبال خوبی از این کارگاه شد، اضافه کرد: فیلتراسیون یک فرآیند مکانیکی_فیزیکی است و سیستمی مهم و اجتناب ناپذیر در صنایع به شمار می آید که وجود آن در دستگاهها الزامی است.

عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان اظهار داشت: فیلتراسیون بازار بسیار خوبی در ایران دارد و باتوجه به پتانسیل مصرفی آن در صنایع خصوصاً نفت، گاز، پتروشیمی و حفاری، سازمان جهاد دانشگاهی باتوجه به رسالت انقلابی و جهادی خود و در امتداد منویات مقام معظم رهبری مبادرت به راه اندازی واحد پژوهش و آرندی و تولید فیلترهای مورد نیاز صنعت کرده است.

پشم فروش بیان کرد: سازمان جهاد دانشگاهی توانسته بیش از ۱۵ نوع فیلتر شامل فیلتر هوا، سوخت، روغن و هیدرولیک را تولید و نیاز صنایع را تامین کند که با این اقدام مانع خروج ارز از کشور شده است.

وی اضافه کرد: تا حالا بیش از ۷ هزار فیلتر، به صنایع نفت و حفاری فروخته شده است و باتوجه به قراردادهایی که وجود دارد درحال تامین نیاز سایر صنایع هستیم.
1400/10/09
17:46:17
5.0 / 5
132
تگهای خبر: بازار , تخصص , تكنولوژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه