مدیركل دفتر خدمات كسب وكار وزارت صمت عنوان كرد؛

حرکت به سمت دانش بنیان شدن شرکتهای کوچک و متوسط

حرکت به سمت دانش بنیان شدن شرکتهای کوچک و متوسط به گزارش نیو باکس مدیرکل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صمت اظهار داشت: هدف از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکتهای کوچک و متوسط، حرکت شرکتهای حاضر در شهرک های صنعتی به سمت دانش بنیان شدن است.به گزارش نیو باکس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، امیرحسین اسدی ضمن اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه توانمندی های صادراتی شرکتهای کوچک و متوسط، اضافه کرد: در کنار نمایشگاه، ساختاری با عنوان «تجربه یک صنعت» هر روز اجرا می شود و در آن برنامه ریزی شده تا شرکتهای دانش بنیان در فرصتی بتوانند به توضیح کسب و کار خود و چگونگی دانش بنیان شدنشان بپردازند.
وی افزود: شرکت ها توضیح خواهند داد که در این راه چه مسائلی داشته اند و چه پیشنهادهایی برای کسب وکارهای مشابه دارند و در واقع امکان انتقال تجربه را فراهم نموده ایم.
این مسئول بیان داشت: این نمایشگاه مسیری بود تا در وزارت صمت به سمت دانش، تولید محصولات با کیفیت و استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان، دانشی کردن همه فرآیندها، فروش بهتر و صادرات حرکت نماییم.
مدیرکل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صمت ضمن اشاره به حضور و بازدید وزیر صمت از نمایشگاه، خاطرنشان کرد: این حضور نشان از عزم ویژه همه مدیران وزارت خانه و شخص وزیر در نگاههای دانش بنیان دارد که منطبق با شعار سال جاری (تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) است، چونکه باید توجه داشت دانشی که ایجاد اشتغال می کند، صادرات و فروش را هم افزایش خواهد داد. اسدی افزود: شرکتهای دانش بنیان، شرکت هایی هستند که از ظرفیت های دانش برای فروش بهتر، افزایش بهره وری و افزایش کیفیت، صادرات بهتر و مدیریت منابع انسانی بهتر استفاده می نمایند. وی ضمن اشاره به اینکه این نمایشگاه در عمل آغاز فرایند حرکت جدی وزارت صمت در بحث های اقتصاد دانش بنیان بود، افزود: حضور وزیر، وقت زیادی که برای بازدید از نمایشگاه صرف کرد و صحبت هایی که با تک تک غرفه ها داشت، حاکی از عزم وزارت خانه است.


منبع:

1401/04/08
23:49:33
5.0 / 5
234
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , تولید , خدمات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه