مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان:

لرستان دارای بالاترین تملک واحدهای صنعتی توسط بانک ها در کشور است

لرستان دارای بالاترین تملک واحدهای صنعتی توسط بانک ها در کشور است به گزارش نیو باکس، لرستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان اظهار داشت: استان دارای بالاترین تملک واحدهای صنعتی توسط بانکها در کشور است.


بختیار رازانی در نشست مشترک مدیرکل بازرسی لرستان با مدیران شرکت شهرک های صنعتی استان، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و تعامل با همکاران اداره کل بازرسی استان درباب وضعیت تولیدکنندگان استان، اظهار نمود: عمده ترین مشکل صنعتگران خصوصاً صنایع کوچک و متوسط تملک واحدهای صنعتی آنها توسط بانکها بوده، بطوریکه لرستان دارای بالاترین تملک واحدهای صنعتی توسط بانکها در کشور است.
وی اشاره کرد: انتظار می رود دستگاه های اجرائی در این خصوص واحدهای صنعتی را حمایت کند و واحدهای صنعتی مذکور به صاحبان خود واحدها بازگردانده تا مجدداً چرخه تولید آنها فعال شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان اشاره کرد: هیات بازرسی بمنظور بررسی عملکرد این شرکت از تاریخ ۲۵ مردادماه ۱۴۰۱ در این شرکت مستقر هستند.
رازانی افزود: تا حالا ۴۱۹ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیاردریال با ظرفیت اشتغال ۷ هزار و ۷۳۱ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی لرستان بهره برداری شده اند.
وی بیان کرد: برمبنای برنامه ریزی های انجام شده این شرکت، ۲۵ واحد از ۱۲۴ واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جهت راه اندازی مجدد و برگشت به تولید در دستور کار قرار گرفته است.
رازانی مدیرکل بازرسی لرستان نیز با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی در استان، اظهار نمود: باید بررسی کرد که چه تعداد واحد تولیدی به تملک بانکها درآمد و همین طور چه تعداد از واحدهای به تملک درآمده، فعال نیستند و علت این عدم فعالیت چیست. خوشبختانه هم در سازمان و هم در معاونت پیشگیری قوه این کار در دستور کار است و این واحدهای تولیدی شناسایی شده است. اقداماتی هم از ناحیه سازمان و دادستانی کل کشور انجام شده و درحال پیگیری هستیم.
وی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی لرستان اشاره کرد: یکی از سیاست های جدی قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور پشتیبانی از سرمایه گذاری و تولید و پیگیری رفع موانع و مشکلات آنها است.
مدیرکل بازرسی لرستان افزود: یکی از اشکالات استان بحث سرمایه در گردش است، همین طور در زمینه مالیاتی و تامین اجتماعی مشکلاتی دارند که در دستور کار قرار دارد تا چنانچه در صلاحیت قانونی قوه قضاییه و سازمان بازرسی است دنبال شود.
منبع:

1401/05/29
10:33:54
5.0 / 5
206
تگهای خبر: بانك , تولید , دستگاه , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه