صندوق دیجیتال به پشتیبانی از سلامت دیجیتال آمد

صندوق دیجیتال به پشتیبانی از سلامت دیجیتال آمد به گزارش نیو باکس، رئیس صندوق پژوهش و فناوری فناوری های نوظهور دیجیتال با اشاره به شروع فعالیت این صندوق در زمینه اقتصاد دیجیتال از اسفندماه، اظهار داشت: یکی از اولویت های ما در زمینه سلامت هوشمند است.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، سید محمد موسی زاده موسوی امروز در رویدادهای دوشنبه های استارت آپی حوزه سلامت هوشمند با اشاره به فعال شدن صندوق پژوهش و فناوری در زمینه اقتصاد دیجیتال، اضافه کرد: این صندوق با مجوز صندوق نوآوری و شکوفایی در اسفندماه سال قبل کار خودرا شروع کرد و تا حالا تسهیلات خوبی را در اختیار شرکت های فناور و دانش بنیان ارایه داده است.
وی افزود: در زمینه سرمایه گذاری با چند شرکت وارد مذاکره شدیم که تعدادی از آنها نهایی شده است.
موسوی، فین تک و معدن را همچون حوزه های اولویت دار این صندوق نام برد و اظهار داشت: در کنار این حوزه ها، ما طرح های حوزه های سلامت دیجیتال و هوشمند را به سبب وجود بازار پر پتانسیل رو به رشد در اولویت قرار دادیم.
رئیس صندوق پژوهش و فناوری فناوری های نوظهور دیجیتال با اعلان اینکه تا حالا از بخش کمی از پتانسیل سلامت دیجیتال بهره برداری شده است، تصریح کرد: این امر به سبب نو بودن این حوزه است، ولی شاهد بودیم که با انتشار ویروس کرونا، سلامت هوشمند رشد خوبی در کشور یافته است، به شکلی که افرادی که در این عرصه فعال بودند، خدمات شایانی به مبتلایان ارائه کردند.
وی با اشاره به جزییات حمایت این صندوق از طرح های اولویت دار، تصریح کرد: ترجیح ما در سرمایه گذاری، با بهره گیری از ابزار هم سرمایه گذاری است؛ چون علاوه بر آورده ای برای شرکت ها، نیاز شرکتها به آورده های غیر نقدی را نیز فراهم خواهدنمود.
منبع:

1401/06/21
14:09:40
5.0 / 5
134
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه