معرفی برترین های دوره تابستانه کانون برگزیدگان نانو

معرفی برترین های دوره تابستانه کانون برگزیدگان نانو به گزارش نیو باکس، سه تیم برتر دوره تابستانه کانون برگزیدگان نانو معرفی گشتند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، کانون برگزیدگان نانو متشکل از دانشجویانی است که برگزیده المپیاد دانش آموزی نانو یا جزو پنج طرح برگزیده جشنواره دانش آموزی نانو بوده اند و طی این دوره که به صورت عملی و شبه استارت آپ ویکندی برگزار می شود، شرکت کنندگان بعد از آشنایی با یکدیگر و تشکیل تیم های ۳ تا ۴ نفره در مورد یک ایده به انتخاب خود آغاز به نوشتن پروپوزال می کنند.
در نهایت پروپوزال خویش را برای داوران نانو استارت آپ عرضه خواهند داد و ۳ تیم برتر مشخص می شود.
در طول دوره ۶ کارگاه آموزشی با موضوع هایی چون کارگاه تیم منسجم، کارگاه بوم کسب و کار، کارگاه کنترل پروژه، کارگاه ثبت پتنت و روش مطالعه پتنت، کارگاه آشنایی با ثبت شرکت و ساختار شرکت و آشنایی با حمایت های مادی و معنوی ستاد برگزار می شود. نخستین دوره این رویداد در دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
در خلال این رویداد شرکت کنندگان پروپوزال های خویش را عرضه دادند و بعد از آن در جلسه دفاع از پروپوزال ها حاضر شدند و بعد از حدود دو ساعت و اتمام عرضه تمامی تیم ها، داوران به امتیازدهی طرح ها پرداختند و بر طبق این امتیازها، تیم های برگزیده عرضه شدند.
بر مبنای رای داوران تیم های برتر به این شرح است:
ادیب سلطانی، آیناز رحیمی، نسرین خرم آبادی و نادیا حامد سلمان تیم اول با مبحث "بهبود کرم ضد تعریق با استفاده از نانو لیپوزوم ها بر پایه گیاه سالویا"
علی شهبازی، آرمین مرادی و مهدیه رادمان تیم دوم با مبحث "بهبود خواص پلیمر اتیلن ونیل الکل با استفاده از نانو رس به منظور پیشگیری از ورود اکسیژن و رطوبت به داخل بسته بندی غلات"
محمدجعفر آقاسیان، کیمیا نیلی، کوثر عبدالله زاده و اسما عظیمی فرد تیم سوم با مبحث "اسپری محلول محافظ چوب در مقابل موریانه بر پایه نانو کپسول"
علاوه بر اینکه تیم های برتر از حمایت ها و گرنت پژوهشی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برخوردار شدند، به هرکدام از اعضای تیم های اول تا سوم به ترتیب ۲، ۱٫۵ و ۱ میلیون تومان جایزه نقدی به دلیل کیفیت بالای پروپوزال و کار انجام شده توسط شرکت کنندگان از سوی نانو استارت آپ اهدا شد، همینطور مجوز ورود مستقیم به فرایند نانو استارت آپ برای تیم سوم و ورود مشروط برای دو تیم اول و دوم صادر شد.1401/06/30
10:06:54
5.0 / 5
368
تگهای خبر: بسته بندی , توسعه , شركت , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه