معرفی 3 محصول فناورانه پارک فناوری پردیس در حوزه برق

معرفی 3 محصول فناورانه پارک فناوری پردیس در حوزه برق به گزارش نیو باکس، با برگزاری رویداد فناورانه ˮنونماییˮ سه محصول ساخته شده پارک فناوری پردیس در حوزه صنعت برق ارائه شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، در هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق پارک فناوری پردیس، سه محصول دانش بنیان این پارک ارائه شد.
دستگاه رودهدر جهت حفاری، بارگیری و باربری پیوسته (که راندمان و ایمنی را به طور چشمگیر افزایش می دهد)، لودرهای کوچک تونلی و معدنی جهت بارگیری و تخلیه از سه جهت (چپ، راست و روبرو)، سیستم نقاله جهت انتقال پیوسته مواد حفاری شده به خارج از تونل از دستاوردهای محققان یکی از شرکتهای این پارک در صنعت برق با کاربرد در حوزه معدن و همچون محصولات عرضه شده در این رویداد بوده است. تمام محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته می شوند و دارای گواهینامه های مربوطه همچون گواهینامه بین المللی ATEX و QAN است.
دومین محصول عرضه شده، انواع یوپی اس، رکتیفایرهای سبک و سنگین و همینطور تحقیقات در مورد انرژی های نو و تجدیدپذیر ساخته شده در یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس بوده است.
تحقیقات و طراحی های انجام شده در این شرکت نه تنها کاملاً قابل رقابت با انواع خارجی است، بلکه در بعضی موارد با فاصله چندین سال از سایر تحقیقات جهانی پیشی گرفته است. تولیدات حاصل از این طراحی ها علاوه بر کیفیت مناسب، معمولا در مقایسه قیمتی از رقبای اروپایی خود عقب نیست.
تحقیقات و طراحی های انجام شده در این شرکت، همگی قابلیت صادرات و استفاده در کشورهای دیگر را دارند، تا آنجاییکه هم اکنون علاوه بر صادرات، خیلی از محصولاتی که توسط شرکتهای داخلی با استفاده از این طراحی ها ساخته شده اند، از جانب ۶ شرکت مستقل خارجی درحال استفاده هستند.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سومین محصول عرضه شده، خدمات یکی از شرکت ها است که شامل جامع ترین لابراتوار های CM (آنالیز روغـن سیسـتم هـای مکـانیکی و ترانسفورماتورها) در منطقه و جهان می شود.
مهم ترین محورهای فعالیت این شرکت معرفی و بومی سازی فناوری مراقبت وضعیت درایران، ایجاد سیستم و بکارگیری برنامه های مراقبت وضعیت (CM) در صنایع مختلف، انجام تحقیقات CM و عرضه مشاوره تحلیل و ارزیابی های CM، عرضه خدمات آزمایشگاهی، آنالیز روغن تجهیزات مکانیکی و ترانسفورماتورها است.
منبع:

1401/09/03
16:53:22
5.0 / 5
433
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه