معاون وزیر جهادكشاورزی اعلام كرد

ارائه تسهیلات با نرخ سود ۱۰ درصد به مرغداران

ارائه تسهیلات با نرخ سود ۱۰ درصد به مرغداران نیو باکس: معاون برنامه ریزی وزارت جهادکشاورزی از اقدامات وزارت جهادکشاورزی برای پشتیبانی از مرغداران برای جمع آوری مرغ مازاد آگاهی داد.به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، محمد قربانی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد با اعلان اینکه در رابطه با مازاد مرغ چند برنامه در نظر داریم، اظهار داشت: عوارض صادراتی را صفر کردیم که صادرات صورت گیرد. همین طور بدنبال حذف رفع تعهد ارزی هستیم که اگر این مساله نیز حل شود صادرات به اندازه کافی صورت خواهد گرفت و دیگر ضرورتی برای خرید داخلی و منجمدسازی وجود ندارد.

وی با اعلان اینکه نیاز مالی اتحادیه های طیور برای خرید مرغ مازاد با پرداخت تسهیلات تامین می شود، اضافه کرد: بحث جمع آوری مازاد مرغ را برای نخستین بار شروع کردیم. مقرر است تسهیلاتی با نرخ سود ۱۰ درصد در اختیار تولیدکنندگان قرار دهیم. معرفی به بانک کشاورزی انجام شده است و در گام اول ۳۰۰ میلیارد تومان به اتحادیه ها پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهادکشاورزی افزود: در استان هایی که بیشترین مازاد مرغ را دارند اگر با ارائه این تسهیلات قیمت در بازار تعدیل نشود ۳۰۰ میلیارد دوم را که برای حدود ۵۰۰۰ تن مرغ کفایت می کند به بازار تزریق خواهیم کرد.
1401/09/22
12:53:11
5.0 / 5
410
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , تسهیلات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه