سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان:

برخورد قاطع با احتکارکنندگان تایر در کشور

برخورد قاطع با احتکارکنندگان تایر در کشور به گزارش نیو باکس، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با عنایت به کمبود و افزایش قیمت تایر در سطح عرضه، اعلام نمود که با احتکارکنندگان تایر برخورد قاطع می کند.به گزارش نیو باکس به نقل از روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اعلام کرد؛ با عنایت به فرا رسیدن ایام پایانی سال و لزوم توزیع مکفی تایر خودرو و گزارش های واصله در خصوص برخی کمبودها و افزایش قیمتها در سطح عرضه، مبحث در دستور کار سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قرار گرفت.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بررسی فعالیت انبارها، مراکز نگهداری و عوامل توزیع عمده تایر خودروی تولید داخل، از راه سامانه های جامع تجارت و انبارها، مغایرت ها و تخلفات را شناسایی و به ادارات کل صنعت معدن و تجارت استان ها جهت برخورد قانونی از حیث احتکار و اختفا اعلام نموده است.
در همین راستا و با همکاری بازرسان دفتر صنعت معدن و تجارت استان تهران، در برخی از انبارهای حومه تهران که صاحبان کالا با احتکار و اختفا مبادرت به نگهداری این کالا و امتناع از عرضه به قصد گرانفروشی کرده بودند، در دو روز گذشته تعداد ۱۶۰ هزار حلقه لاستیک خودرو کشف شده است. این اقلام بعد از صدور رای توسط مرجع ذیصلاح از راه شبکه منتخب و اصناف بین مردم توزیع خواهد شد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان طرح مبارزه با احتکار و اختفا تایر خودرو توسط سازمان حمایت و ادارات کل صنعت معدن و تجارت استان ها در سرتاسر کشور درحال اجرا می باشد. انشالله با همکاری واحدهای تولیدی، عوامل توزیع عمده و واحدهای صنفی، آرامش به بازار باز خواهد گشت.


منبع:

1401/12/18
17:25:13
5.0 / 5
199
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه