دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز:

صاحبان کسب وکارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای استفاده کنند

صاحبان کسب وکارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای استفاده کنند به گزارش نیو باکس، خوزستان دبیر اجرائی اتاق تجاری اهواز اظهار داشت: صاحبان کسب و کارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدمات و اصناف بهره گیرند.محمد نجفیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به این که طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدمات و اصناف از شروع خردادماه امسال اجرائی شده است، اظهار داشت: این موضوع، فرصت مناسبی برای صاحبان کسب و کارهای خوزستان جهت بهره مندی از بخشودگی جرایم بیمه ای است و صاحبان این کسب وکارها از فرصت به وجود آمده بهره گیرند.

وی اضافه کرد: پیگیری های مختلفی از طرف دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی بمنظور بهره مندی کسب وکارها از این نوع بخشودگی ها انجام شده است و امیدواریم شاهد استفاده صاحبان کسب و کارهای استان از این ظرفیت باشیم.

دبیر اجرائی اتاق تجاری اهواز با اعلان اینکه یکی از چالش های مهم فعالان بخش خصوصی در خوزستان، موضوع محاسبات و جرایم بیمه تامین اجتماعی است، اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی های انجام شده، فرصت استفاده صاحبان کسب و کارهای مختلف از این بخشودگی، از شروع خردادماه تا پایان مردادماه امسال است.

نجفیان عنوان کرد: تصمیم سازمان تامین اجتماعی برای بخشودگی تعدادی از جرائم، در بهبود فضای کسب وکار با هدف کمک به تحقق شعار امسال، تاثیر مستقیمی دارد.

وی افزود: کارفرمایان متقاضی استفاده از بخشودگی جرایم بیمه ای می توانند اصل بدهی بیمه ای خودرا بصورت نقدی پرداخت کنند یا این که با توافق با شعب این سازمان، روش پرداخت اقساطی را انتخاب کنند.

دبیر اجرائی اتاق تجاری اهواز اظهار داشت: در صورتیکه برای پرداخت اصل بدهی بیمه ای، تعداد اقساط ماهیانه ۱۲ ماه انتخاب شود، کارفرما از ۱۰۰ درصد بخشودگی جرایم برخوردار می شود؛ در صورتیکه در ۱۸ ماه اقساط بدهی خودرا پرداخت کند از ۸۵ درصد بخشودگی جرایم استفاده می نماید و در صورتیکه تعداد اقساط را ۲۴ یا ۳۶ ماه انتخاب نماید به ترتیب از ۷۵ درصد و ۵۰ درصد بخشودگی بهره مند می شود.

نجفیان در آخر اشاره کرد: کارفرمایان متقاضی استفاده از این تسهیلات باید درخواست خودرا بوسیله سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس es.tamin.ir حداکثر تا تاریخ ۳۱ مردادماه ثبت کنند.
1402/03/06
14:50:22
5.0 / 5
326
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه