فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی:

اجرای پایش هوشمند، در اولویت بنادر کشور است

اجرای پایش هوشمند، در اولویت بنادر کشور است به گزارش نیو باکس، بوشهر فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: اجرای پایش هوشمند با هدف ارتقای کیفی خدمات حفاظتی و انتظامی در اولویت یگان حفاظت بنادر کشور قرار دارد.


حمید بیرانوند پنجشنبه ۸ تیر در نشست با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: اجرای سیستم پایش هوشمند می تواند در عرصه ماموریتی و به تبع آن بکارگیری هدفمند منابع انسانی همگام با طرح های توسعه در بنادر نقش به سزایی ایفا کند.
وی بیان کرد: نقش پیشگیرانه یگانه حفاظت ظرفیتی بسیار مهم و راهبردی است که باید بیش از پیش در خدمت بنادر کشور قرار گیرد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی اشاره کرد: در ارزیابی های انجام شده یگان حفاظت بنادر استان بوشهر نیز بخوبی در اجرای ماموریت های تعیین شده ایفای نقش داشتند که این رویکرد بسیار باارزش و شایسته تقدیر است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز اظهار داشت: این یگان تامین امنیت پایدار بنادر با هدف ایجاد آرامش خاطر برای تجار و بازرگانان را در اولویت های اصلی خود قرار داده است.
محافظ شهریار محمدزاده اضافه کرد: یگان حفاظت بنادر استان بوشهر همین طور ارتقای سخت افزازی و نرم افزاری را در راستای افزایش راندمان کارکنان بصورت ویژه دنبال می کند.1402/04/09
14:11:44
5.0 / 5
450
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه