مدیركل صمت خوزستان خبر داد؛

خوزستان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به ام دی اف

خوزستان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به ام دی اف به گزارش نیو باکس، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان اظهار داشت: این استان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به ام دی اف است.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، حمیدرضا فلاح ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران با تکیه بر این که خوزستان دارای ظرفیتهای خوبی در قسمت صنایع دریایی است و اقدامات ارزشمندی در این عرصه انجام شده که باید تداوم داشته باشد، اظهار نمود: یک میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی به بخش صنایع دریای اختصاص داده شده تا بیشتر از پیش شاهد رونق این صنعت باشیم.
وی ضمن اشاره به ظرفیت خیلی خوب خوزستان در قسمت صنعت ام دی اف اظهار داشت: این استان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به این محصول است که همواره در تلاش هستیم تا این میزان به ۷۵ درصد برسد.
مدیر کل صمت خوزستان اضافه کرد: از تولید کنندگان انتظار می رود به کسب و کارهای دانش بنیان، پیشرو و خلاق توجه داشته باشند تا برای رقابت در بازار بین المللی، محصول باکیفیت تولید شود.
فلاح با تکیه بر این که نوسازی و بازسازی تجهیزات و ماشین آلات صنایع خوزستان در دستور کار است، خاطرنشان کرد: تفسیر نادرست از قوانین عرضه خدمات خیلی از دستگاههای اجرایی به صنایع را تحت تاثیر قرار داده که همین مبحث سبب کاهش تولیدی و تضعیف فعالیتهای اقتصادی شده است.

1402/04/19
18:33:17
5.0 / 5
270
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تجارت , تولید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه