معاون استاندار آذربایجان غربی:

مرغ مازاد در آذربایجان غربی مدیریت شود

مرغ مازاد در آذربایجان غربی مدیریت شود به گزارش نیو باکس، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: مدیریت مرغ مازاد در استان ضرورت دارد.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، جواد کرمی قبل از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی اظهار داشت: کرمی با اشاره به این که بازار مرغ در استان به تعادل مطلوبی رسیده و مرغ مازاد در استان لازم به مدیریت است و اگر مرغ مازاد وجود داشته باشد، برای جلوگیری از تضرر تولید کنندگان مقداری به خارج از استان صادر شود.
وی با اشاره به نرخ مصوب ۷۹۰ هزار ریال مرغ در بازار استان اظهار داشت: در توزیع شکر نیز افرادی با قیمت بالاتر از نرخ مصوب درحال عرضه هستند که لازم است طی بازرسی ها با این افراد برخورد جدی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: در حوزه قطعه بندی مرغ هم چون برخی واحدهای کشتارگاهی قیمت های مصوب را رعایت نمی کنند، مقرر شده تا تعزیرات با این افراد برخوردهای لازم را داشته باشند.
کرمی در ادامه با اشاره به گزارش های دریافتی در حوزه نرخ های خارج از مصوبات تنظیم بازار در حوزه پوشاک فرم مدارس غیر دولتی در استان اضافه کرد: این نرخ ها پس از بررسی ها مصوب شده و لازم است با تشدید بازرسی از مدارس و تولیدی هایی که این نرخ را رعایت نمی کنند، برخورد شود.
وی با اشاره به تشدید نظارت ها تا ۱۵ مهرماه بر بازار نوشت افزار افزود: در حوزه سرویس مدارس نیز لازم است تنظیم بازار نظارت های خودرا انجام دهد تا نرخ های عادلانه و مصوب ارائه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی افزود: شعار مردمی سازی و عدالت محوری باید در تمام امور نمود داشته باشد و نمی توان به سهولت از کنار مسائل معیشتی شهروندان عبور کرد.

1402/06/26
09:10:40
5.0 / 5
284
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , سرویس
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه