مدیركل تعاون، كار و امور اجتماعی سمنان:

مانور ایمنی در معدن طزره دامغان

مانور ایمنی در معدن طزره دامغان به گزارش نیو باکس، مدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان سمنان از برگزاری مانور ایمنی در عمق 200 متری معدن طزره دامغان آگاهی داد و اظهار داشت: در این مانور 300 کارگر مشارکت داشتند.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، جعفر کاشانی عصر پنج شنبه در حاشیه بازدید از معدن طزره دامغان ضمن ابراز همدردی با خانواده های شش جان باخته معدن طزره دامغان بابیان این که برای جلوگیری از اینگونه پیشامدها می بایست آمادگی و توان کارگران و نیروهای امدادی و خدماتی افزایش یابد، اظهار داشت: در همین راستا امروز پنج شنبه برگزاری یک مانور ایمنی در معدن زغال سنگ البرز شرقی دامغان اجرا شد.
وی با اعلان اینکه این مانور در عمق ۲۰۰ متری زمین به اجرا درآمد، اضافه کرد: هدف از برگزاری این مانور آمادگی نیروهای امدادی برای مساعدت با حادثه دیدگان و البته ارتقای سطح ایمنی معادن است.
مدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان سمنان بابیان این که کار در محیط هایی نظیر معادن و عمق زمین همیشه با مخاطرات زیادی هم راه است، اظهار داشت: همین موضوع دلیل عمده و مهمی در برگزاری هر چه بیشتر اینگونه مانورها است.
کاشانی با اعلان اینکه ۳۰۰ کارگر در این مانور مشارکت داشتند، اشاره کرد: از محاسن این مانور به این مساله می توان اشاره داشت که این تعداد کارگر توان و آمادگی خودرا مورد سنجش قرار دادند.
وی اضافه کرد: مانور ایمنی در کار حوزه معدن زغال سنگ طزره دامغان این نکته را به همه دست اندرکاران حوزه می آموزد که چگونه ایمنی را ارتقا داد و ضمن آن در مواقع بحران بتوان در کمترین زمان به کمک لطمه دیدگان شتافت.


منبع:

1402/07/07
12:42:41
5.0 / 5
435
تگهای خبر: خدمات , معدن
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه