تولید و فروش كم سابقه در شهریور ماه ۱۴۰۲؛

آریاساسول رکورد تولید تمامی ادوار خویش را شکست

آریاساسول رکورد تولید تمامی ادوار خویش را شکست به گزارش نیو باکس، آریاساسول با گزارش فعالیت ماه شهریور نشان داد که رکورد تولید و فروش را در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ نسبت به همه ادوار گذشته شکسته است.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، این شرکت در خلال ماه شهریور ۱۶۸ هزار تن انواع محصولات تولید کرده که نسبت به شهریور ۱۴۰۱ دارای ۹ درصد رشد بوده است. تولید تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۱، ۰۱۴ هزار تن بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل دارای ۳ درصد رشد بوده است.

مقدار تولید نیمه اول سال ۱۴۰۲ در هیچیک از ادوار گذشته شرکت سابقه نداشته و این نخستین باری است که آریاساسول توانست در شش ماهه اول سال به این میزان تولید برسد. ثبت رکورد تولید محصولات شرکت در قسمت تولید اتیلن در دوره شش ماهه، آریاساسول موفق به تولید ۵۶۸ هزار و ۱۵۰ تن شد که نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش چشم گیر ۳۱ هزار و ۶۰۸ تنی را نشان داده است. تولید شش ماهه C۳+ هم رشدی ۵ هزار و ۶۴۳ تنی در شش ماهه نسبت به مدت مشابه پیش از آن نشان داده است. همینطور در قسمت پلی اتیلن سنگین، تولید این محصول بالغ بر ۲۰۲ هزار و ۱۳۷ تن رسید. تولید شش ماهه پلی اتیلن سبک هم به ۱۸۷ هزار و ۴۴۰ تن رسید. افزایش قابل قبول مقدار فروش آریاساسول مقدار فروش شرکت در آخرین ماه تابستان ۱۴۰۲ هم خود یک رکورد طلایی به حساب می آید و آریاساسول به مقدار ۱۰۷ هزار تن فروش داشت که نسبت به شهریور ماه سال قبل ۹ درصد و نسبت به ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است. فروش شش ماهه شرکت در سال ۱۴۰۲ معادل ۶۱۳ هزار تن بود که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۱ دارای ۵ درصد رشد بوده است. همانند تولید، مقدار فروش در نیمه اول سال ۱۴۰۲ نسبت به همه سالهای گذشته بالاتر بوده است. این دستاورد بزرگ در قسمت تولید، فروش و مدیریت خطوط لوله (پایپ لاین) نتیجه و مرهون کار تیمی در تمامی ارکان سازمان است. افزایش پرارزش مبلغ فروش آریاساسول
مبلغ عالی فروش شرکت پلیمر آریاساسول در خلال ماه شهریور ۲۸ هزار میلیاردریال بود و مبلغ فروش شهریور شرکت نسبت به شهریور سال ۱۴۰۱ با ۲۴ درصد و نسبت به ماه گذشته با ۲۳ درصد رشد همراه می باشد. مبلغ فروش تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ آریاساسول معادل ۱۶۵ هزار میلیاردریال بود که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۱ افزایش ۱۱ درصدی داشت. مبلغ فروش تجمعی نیمه اول سال ۱۴۰۲ بالاترین مبلغ فروش طی سالهای فعالیت شرکت بوده است.
لازم به ذکر است میانگین مبلغ فروش در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب برابر با ۲۲ و ۲۳ هزار میلیاردریال بود و مبلغ فروش مرداد ماه سال ۱۴۰۲ نسبت به میانگین مبلغ فروش سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب ۲۹ و ۲۴ درصد بالاتر است. این ثبت رکورد طلایی در آریاساسول در حالی محقق شده که در خلال فعالیت شش ماهه هیچ حادثه قابل ثبتی در شرکت رخ نداده که خود حائز اهمیت می باشد. اهمیت این دستاورد کم نظیر باوجود تاثیر منفی عوامل خارج از سازمان (قطع آب دریا) و هم استمرار تحریم های ظالمانه ضد کشور و صنعت پتروشیمی در مقابل تأمین قطعات یدکی و مواد شیمیایی بود که حاکی از استقلال ایران اسلامی به کشورهای بیگانه است، ثبت این رکورد تولید نمایانگر میزان بلوغ، تخصص و تعهد همکاران شرکت پلیمر آریاساسول است.


منبع:

1402/07/09
08:39:26
5.0 / 5
244
تگهای خبر: تخصص , تولید , سازمان , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه