معاونت اداری و مالی كمیته امداد:

گروه بهمن در سخت ترین شرایط با کمیته امداد همکاری کرد

گروه بهمن در سخت ترین شرایط با کمیته امداد همکاری کرد به گزارش نیو باکس، معاونت اداری و مالی کمیته امداد اظهار داشت: گروه بهمن ابتدای سال ۱۴۰۲ و در سخت ترین شرایط حاکم بر بازار خودرو، به نیازهای کمک امداد پاسخ گفت.


به گزارش نیو باکس به نقل از گروه بهمن، نوراله مدبری معاونت اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) در مراسم قدردانی از همکاری گروه بهمن با این مجموعه اظهار داشت: گروه بهمن ابتدای سال ۱۴۰۲ و در سخت ترین شرایط حاکم بر بازار خودرو، به نیازهای کمک امداد پاسخ گفت و هدف اصلی ما از جلسه امروز تقدیر و تشکر بابت این همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) است. این مقام مسئول در کمیته امداد امام خمینی در ادامه اظهار داشت: سال قبل باوجود همه تلاش ها، هیچ خودروسازی به نیازهای ما حتی در حد یک دستگاه پاسخ نداد، در نهایت ابتدای سال ۱۴۰۲ سراغ گروه بهمن رفتیم که این شرکت خودروساز چند گام جلوتر از ما حاضر به تأمین خواسته های ما شد. قابل ذکر است زمستان ۱۴۰۱ گروه بهمن با انعقاد تفاهم نامه ای آمادگی خویش را فروش ۳هزار دستگاه خودرو وانت و ون اینرودز به منظور اشتغالزایی و درآمد پایدار اعلام نمود.
وی اظهار داشت: حمایت های گروه بهمن، روح جدیدی در کمیته امداد دمید و روحیه بخش بود. در نهایت ۹۰ دستگاه خریداری شد که حالا ۸۳ دستگاه در میان واحدهای سراسر کشور توزیع شده است. البته اگر نگاه ویژه گروه بهمن به کمیته امداد نبود این توافق صورت نمی گرفت؛ اطمینان داریم دعای خیر مددجویان همراه گروه بهمن خواهد بود. مدبری اظهار داشت: این سطح از همکاری، در دو سه سال گذشته بی سابقه بوده و ما نسبت به برقراری این تعامل سپاسگزاریم و امیدواریم گروه بهمن همیشه حامی کمیته امداد باشد تا در برهه های دیگر هم بتوانیم از تولیدات گروه بهمن استفاده نماییم. علیمرادلو: محصولات بهمن می تواند مددجویان را به درآمد پایدار برساند بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن، خدمت به نهادی همچون کمیته امداد را مایه افتخار سهامداران، مدیران و کارکنان دانست و اظهار داشت: در گروه بهمن و برخی شرکتهای در رابطه با این مجموعه، تعداد قابل توجهی از مددجویان کمیته امداد مشغول به کار هستند و خودکفا شده اند. وی در همین رابطه ضمن اشاره به این که اشتغالزایی می تواند منجر به ایجاد درآمد پایدار و پیشگیری از گسترش فقر و محرومیت در جامعه می شود، خاطرنشان کرد: بهمن با اشتغالزایی توانسته نقش خویش را در پیشگیری از گسترش فقر ایفا کند. این شرکت ابتدای خصوصی سازی ۱۳۰۰ نفر نیروی انسانی داشته ولی حالا با پیگیری برنامه های توسعه خود به بالغ بر هفت هزار نفر نیروی مشغول به کار رسیده است. مدیرعامل گروه بهمن ضمن اشاره به نقش بالقوه تولیدات گروه بهمن در مبارزه با فقر اظهار داشت: طیف متنوعی از محصولاتی که در بهمن تولید می شود می تواند افراد را به درآمد پایدار و مطمئن برساند. موتور سیکلت های برقی و بنزینی هم ظرفیت خوبی برای ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان است. بهمن بزودی وانت های جدیدی را به بازار معرفی می کند که توانایی خوبی برای کار دارد.

1402/08/05
14:57:16
5.0 / 5
244
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , خرید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه