ایجاد آرامش در بازار خودرو

ایجاد آرامش در بازار خودرو به گزارش نیو باکس، وزیر صمت اظهار داشت: به دنبال ایجاد آرامش برای مردم در بازار خودرو هستیم و به سمتی حرکت می نماییم که مسئله خودرو از ذهن مردم پاک شود.به گزارش نیو باکس به نقل از مهر، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار نمود: در وزارت صمت به دنبال ایجاد آرامش برای مردم در بازار خودرو هستیم و به سمتی حرکت می نماییم که مسئله خودرو از ذهن مردم پاک شود.
وی در پاسخ به سوالی در مورد واردات خودرو برای جانبازان اضافه کرد: بر مبنای مجوزهایی که توسط بنیاد شهید و بنیاد جانبازان برای خودروسازان اعلام می شود وزارت صمت مطابق آیین نامه ای که وجود دارد عمل خواهد نمود. اقدامات لازم در این حوزه توسط وزارت صنعت انجام نخواهد شد بلکه خود خودرو سازان اقدام خواهند کرد.
وزیر صمت با اشاره به اینکه نگران بازار تأمین لاستیک مورد نیاز خود در بازار نباشند، خاطرنشان کرد: مردم به بازار هجمه وارد نکنند تا جلوی افرادی که به دنبال سوء استفاده از ناترازی بوجود آمده در بازار هستند، گرفته شود.
لاستیک خارجی برای تنظیم بازار وارد می شود
علی آبادی اظهار داشت: برای افزایش تولید لاستیک در کشور اقدامات گسترده ای انجام شده و به تعداد کافی برای واردات لاستیک برنامه ریزی شده است. بزودی آرامش خوبی در این بازار ایجاد می شود.
وزیر صمت در رابطه با عدم وجود لاستیک به قیمت دولتی در سامانه توزیع روغن و لاستیک اظهار نمود: افراد می توانند از راه سامانه های تعیین شده وزارت صنعت و اصناف به سامانه های فروش شرکتهای لاستیک رجوع کنند.
وی خاطرنشان کرد: حالا لاستیک در این سامانه ها موجودی دارد و مردم می توانند با رفتن به سامانه نیاز خویش را تأمین کنند.


منبع:

1402/08/11
13:20:55
5.0 / 5
451
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه